На Закарпатті призначили головного слідчого Міндоходів

Михайла Шукоста призначено в. о. заступника начальника – начальника слідчого управління фінансових розслідувань ГУ Міндоходів у Закарпатській області
Загалом по Україні призначено 16 нових керівників слідчих територіальних управлінь фінансових розслідувань Міндоходів. Про це заявив заступник Міністра доходів і зборів України Володимир Хоменко під час наради в Міндоходів.
«Сьогодні повинні бути прийняті нові підходи до роботи слідчих та оперативних підрозділів. Основні завдання, які стоять перед новими керівниками – це знищення злочинних схем ухилення від оподаткування та нелегального обігу підакцизної продукції, а також боротьба із контрабандою», – зазначив Володимир Хоменко.
Нових керівників слідчих територіальних управлінь фінансових розслідувань призначено у Волинській, Донецькій, Житомирській, Закарпатській, Запорізькій, Київській, Кіровоградській, Луганській, Одеській,  Полтавській, Сумській, Харківській, Хмельницькій, Черкаській, Чернівецькій та  Чернігівській областях.
Довідково: Шукост Михайло Максимович, полковник податкової міліції.
Народився 1966 року в с. Нижня Яблонька, Турківського району Львівської області.
В 1997 закінчив Харківський університет внутрішніх справ за спеціальністю «Правознавство», в 2004 році закінчив Львівський державний фінансово-економічний інститут.
З квітня 1998 року по лютий 2012 року проходив службу в  податковій міліції органів ДПС у Львівській області.
З лютого 2012 року призначений  заступником начальника УПМ – начальником слідчого відділу ДПС у Закарпатській області.
З травня 2013 року – перший заступник начальника слідчого управління фінансових розслідувань ГУ Міндоходів у Закарпатській області.
З липня 2013 року заступник начальника – начальник слідчого управління фінансових Головного управління Міндоходів у  Миколаївській області.
З квітня 2014 року на Шукоста М.М. покладено виконання обов’язків заступника начальника – начальника слідчого управління фінансових розслідувань Головного управління Міндоходів у Закарпатській області.
Інформаційно-комунікаційний відділ
Головного управління Міндоходів у Закарпатській області
НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *