На Закарпатті прикордонники двічі зупинили спроби контрабанди цигарок

На Закарпатті прикордонники двічі зупинили спроби контрабанди цигарок

Учора ввечері та сьогодні вночі в пункті пропуску «Тиса» двічі намагалися незаконно перемістити транспортними засобами тютюнові вироби.

Зокрема прикордонники Чопського загону знайшли контрабандні сигарети у мікроавтобусі «Volkswagen» литовської реєстрації. Під час огляду транспортного засобу, що прямував на виїзд з України, правоохоронці помітили підозрілі зміни у його конструктивних особливостях. Автомобіль скерували на поглиблену перевірку. У лівій стінці салону та у правих висувних дверцятах 34-річний українець приховав 350 пачок сигарет. Контрабандний тютюн та мікроавтобус 2003 року випуску було вилучено співробітниками фіскальної служби. Загальна сума конфіскату склала понад 105 тисяч гривень.

За декілька годин охоронці кордону виявили приховані сигарети в мікроавтобусі «Мercedes» української реєстрації. У подвійному днищі транспортного засобу знаходилось близько 600 пачок курива. Доступ до них став можливим після демонтажу гумового покриття підлоги. Товар й мікроавтобус «Мercedes» загальною вартістю майже 324 тисячі гривень також вилучено компетентними державними органами.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *