На Закарпатті пройдуть зйомки детективного серіалу “Карпатський рейнджер”

На Закарпатті пройдуть зйомки детективного серіалу “Карпатський рейнджер”

Серіал «Рейнджер» – 24-серійний детектив про канадця українського походження Пола Гордійчака, який приїжджає в Україну в якості інструктора програми «Український шериф». Несподівана загибель колеги змушує Пола не просто залишитися на історичній Батьківщині після закінчення контракту, а стати дільничним карпатського містечка Нагура. Педантичний, чесний канадець, який звик дотримуватися правил і законів, стикається з реаліями українського прикордонного життя, де процвітає незаконна вирубка лісів, контрабанда, нелегальна міграція, а злочинці залишаються безкарними. Але впоратися з криміналітетом виявиться не так просто – за Полом полює професійний кілер, а новий напарник Степан Фомін не радий призначеному шерифу.

Зйомки серіалу «Рейнджер» проходять на кількох основних локаціях в Києві, Київській та Івано-Франківських областях, а також в Карпатах, зокрема на Закарпатті у місті Рахів.

Головні ролі зіграють: Артемій Єгоров, Дмитро Сова, Дарина Єгоркіна, Дарина Плахтій, Остап Ступка, Валерій Астахов, Костянтин Корецький, Олексій Смолка, Геннадій Попенко, Анатолій Зіновенко та інші. Зйомки серіалу «Рейнджер» проходять за підтримки Міністерства внутрішніх справ та Міністерства культури України у співпраці з телеканалом 2+2.

Для зйомки телесеріалу “Карпатський рейнджер” потрібні актори масових сцен. Зйомки проходитимуть з 10 до 30 липня, – повідомляє “Голос Карпат”.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Одна відповідь до “На Закарпатті пройдуть зйомки детективного серіалу “Карпатський рейнджер””

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *