На Закарпатті презентували проект “Незламні” на підтримку дітей, яких чиновники позбавили права на житло(відео)

На Закарпатті презентували проект “Незламні” на підтримку дітей, яких чиновники позбавили права на житло(відео)

За ініціативи волонтера Владимир Євгенія було презентовано проект “Незламні” на підтримку дітей, яких чиновники-злочинці позбавили права на житло:

В нас не було професійних ні операторів ні журналістів. Ми самотужки хотіли достукатись до влади і тоді б нам не прийшлось би зараз розповідати свої історії суспільству.

Але вже не один рік триває боротьба кожного з нас з державою, із-за їхніх незаконних рішень. Отож рекомендуємо вам знайти час та подивитися короткометражний фільм від початку і до кінця. Він є важливим для нас, для суспільства! Оскільки всі інші ресурси вже немають важелів в боротьбі з нашими органами державної влади. Це і є відкритим зверненням до Президента України: “Ми рішуче кажемо, що нас це не влаштовує! Не влаштовує те, як нахально та вже тривалий час йде невтомна боротьба за НАШЕ повторюсь за НАШЕ виживання, за наше майно, яке ми не збираємось нікому дарувати і прощати! Це стосується усих тих чиновників, хто нажився на дитячому горі, хто причетний до зради дітей, нашим кривдникам, які повинні всі відповідати перед нами та законом!”.

Я вже і забув, що таке нормально жити, а як же мені це зробити, якщо я винаймаю житло вже стільки років??? Розкидало, так розкидало в цьому житті нас, дітей сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. Хто став на ноги, хтось помер, когось закрили до дурної лікарні, когось в психоневрологічні інтернати навіки! Чуєте навіки! Там, вони мають хоча би дах над головою, мають де притулитися, щоб не вмерти як собака….

А, я от вирвався бо знав, що бути #незламним прийдеться все своє життя! Моя історія дуже важка, її навіть слідчі з Ужгородський відділ поліції / ГУНП в Закарпатській області не може розплутати, ведучи досудове розслідування, із-за підробки документів. Слідча, Годованець Ксенія Степанівна, мене особисто лише два рази викликала на допит, в якості потерпілого, всі інші рази я звертався до неї самостійно. Дуже шкода, що нас не розуміють або не хочуть розуміти в тому, що кримінальні злочини минулого немають строків давності і покарані мають бути всі ті, хто вчинив злочин по відношенню до таких як я і мені подібних! От і мені здається, що правоохоронні органи не хотіли б вважати Ужгородську міську раду винною в тому, що рішення було виданно незаконно! Рішення, яке зламало мені все моє життя, мою долю…а вони отримали за свідченнями маминої подруги 2000 дол. (ті 25 000) (тому я думаю,що був факт хабару) на той момент, що моя мама була вина В.Світлані…

Скажіть мені, будь ласка шановні працівники Прокуратура Закарпатської області та Генеральна Прокуратура України чому справа на місті і немає зрушень? А нещодавно я випадково дізнався, що слідча не веде справу, а пішла в декрет, чому мене не повідомили про це? Адже мої контакти у Вас є! Я скаржився вам на бездіяльність, як слідчої так і на прокурора, а ви в свою чергу, надіслали це все в Ужгородську міську прокуратуру, з якої мені відписали, що звернення не відповідає Закону України “Про Звернення громадян”… яке звернення друзі? це волання про допомогу, яку ви мали вже давно дослідити, маючи стільки доказів, як я надав! Їх достатньо в справі, чи ви когось покриваєте, доки я свої, кровно зароблені гроші витрачаю на оренду житла? Я вже не кажу про те, що санкція статті, яку вказали в фабулі досудового розслідування, взагалі абсурдна, де стаття про шахрайство? Перевищення директором інтернату м.Перечин своїх повноважень? Підробка документів?

А все це сталось в 2004 році на чолі, з мером міста Ужгородська міська рада. Офіційна сторінка за підписом самого пана Погорелова. Керуючись ст.177 СКУ, він надав дозвіл моїй мамі, дозвіл розпоряджатись нашою власною нерухомістю тобто квартирою і нехтуючи тим самим, і порушуючи цю статтю 177 СКУ надає їй цей дозвіл…. Його не здивувало те, що п.Світлана, Лацко, та Нотаріус це все одні і тіж люди, працівники нотаріальної контори…. Вже пройшо 11 років, із-за дій саме цих осіб, яких я вказав вище, вважаю винуватцями в тому, що моя мама із-за них стала калікою, відморозила ноги на вулиці і їй ампутували кінцівки, а потім померла…. Її одурманили алкоголем та позбавили права на життя. Також є один цікавий документ в якому є, що мама при обміні мала отримати 25000 грн (це мабуть, що я написав про хабар працівникам, які дали їй дозвіл) стала виною бути цій же з ким міняла квартиру 25000? Цей документ є, що підтверджує мої слова. Також цікаво чим думав Міський голова м.Ужгорода Погорелов В. надаючи їй цей дозвіл, адже матір була позбавлена батьківських прав, хронічною алкоголічкою та вела аморальний спосіб життя… Як ЗАГС м.Ужгорода міг зробити за заявою безхатька, дублікат мого свідоцтва про народження і бути моїм представником при обміні квартири на будинок? Однак цікавий факт, як В.Світлана так і Лацко зареєстровані в нотаріальній канторі нотаріуса в м.Ужгороді. Друзі це не шахрайство? Це не зловживання владою мером? Це є не виконання обовязків директора перечинського інтернату оберігати разом з органом опіки та піклування мого майна? Це все шахрайство і справи, як мінімум мали бути відкриті три! 
На ноторіальну контору (доречі подав на них скаргу) на директора Перечинської школи інтернату, та на Ужгородський міськвиконком. Отож, я сподіваюсь що правоохороні органи звернуть увагу на ці слова і відкриють три кримінальні провадження за виявленими обставинами.

Історія Олега нагадує фантастичний фільм «5 елемент», якщо послухати коментар його представника, волонтера, Катерини Легерди, то це просто жах. Віджали квартиру від сироти сусіди, бо вважали що хлопчина помер разом з матір’ю. У зв’язку з тим, що матір не проживала в своїй квартирі (офіційно хворіла і померла в лікарні, про що свідчать документи), недобросовісні особи за пару місяців все переоформили на інших людей, позбавивши його права на житло, а Олег, вийшовши з Чинадіївського дитбудинку залишився сам на сам з своїми речами, просто неба на вулиці….

Потім, Олега звела доля з волонтерами, котрі йому відновили абсолютно всі документи, інвалідність дитинства, на перший час допомогли з житлом. Зараз в історії Олега є плюс, справа знаходиться в Мукачівському міськрайонному суді і сподіваємось, що суд стане на сторону хлопчини. Третя історія про незламну жінку Олену, яка виховує трьох власних дітей та двох має під опікою. Якби одного разу Олена не попала на сільську раду та не почула, що хтось цікавиться долею майна її неповнолітніх підопічних, а саме хто зареєстрований в будинку, то Олена і її діти до остайнього би не знала, що діти потенційні безхатьки… Олена також познайомилась з правозахисниками, волонтерами і досих пір з 2015 року Олена день в день мріє проте, що допоможе повернути житло дітям, від яких забрав Балог Василь Дмитрович ( він став власником по заповіту)…
А нам залишається жити далі, беззахисними та нікому не потрібними. Бути собаками та принижуватись в любому кабінеті і далі, і всім абсолютно начхати, аж доти доки хтось не опинеться в нашій не дай Бог ситуації… 
Ми просимо та звертаємося до свідомих громадян, друзів та всіх тих хто хоче нам допомогти. 
Допоможіть нам розсиланням даного фільму по всім спільнотам, по своїм профілям і це повині побачити всі. 
Шановний Володимир Олександрович ми сподіваємось на Вашу підтримку в наших історіях та Ваш важіль проти наших не працюючих органів. Навіть нездатен нам допомогти на обласний омбудсмен , вона всіляко ігнорує порушенні питання, жодним чином не йде з нами на контакт а має, оскільки є достатньо підстав вважати, що незаконне рішення привело не до аби яких обставин а до того, що в майбутньому ми діти є потенційними бомжами! 
Ми просимо Вас особисто взяти під контроль цю справу! Ми вимагаємо чесного та справедливого розслідування та суддів. 
Чекав 10 років, зачекаю ще але велике питання скільки?

Велика подяка невтомним волонтерам, журналістам, добродіям, громадським організаціям та людям котрі вірять в те, що зовсім скоро ми будемо в своїх домівках.

Кореспондент (МСГК-Інфо) Владимир Євгеній 20.07.19р

https://www.facebook.com/yavladymyr/videos/206553563666169/

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *