Doc.ua запис до лікаря

На Закарпатті презентували книгу про Медведівці

 медведівці24 серпня жителі села Медведівці Мукачівського району урочисто відзначили День Незалежності України і День села, у проведенні яких активну участь взяли активісти Закарпатської обласної організації Національної спілки краєзнавців України Ю.В. Туряниця, уродженець села і Д. М. Федака.

Розпочалося свято урочистим виконанням усіма його учасниками Гімну України та підняттям національного прапору. А місцевий священик о. Андрій помолився за всіх присутніх та щасливу долю незалежної України і побажав їм миру та добра. Він також просив всевишнього захистити Україну від агресора, нищівної війни, за мирне і безпечне, процвітаюче життя на рідній українській землі.

Вітання учасникам свята від імені голови Закарпатської обласної організації Національної спілки краєзнавців України М. В. Делегана озвучила ведуча, завідувач редакції мистецьких програм  обласного телебачення Олександра Талабіра.

Про нелегкий історичний шлях України до Незалежності йшлося у палкій вітальній промові директора місцевої школи Надії Жеребак.

З історією села з найдавніших часів до нині ознайомив своїх односельчан уродженець Медведівців, а нині директор Мукачівського дитячого будинку, Василь Маркулін.

Книгу «Любов наша – Медведівці» , яка щойно вийшла у світ у видавництві «TIMPANI» в Ужгороді, презентували автор Ю. В. Туряниця (співавтором книги є його брат Стефан), редактор книги Д. М. Федака і головний редактор видавництва Я. М. Федишин. З великим інтересом односельчани слухали розповідь Юрія Васильовича Туряниці про пошукову роботу, зокрема у фондах Державного архіву Закарпатської області, збір інформації і матеріалів до книжки від живих свідків знаменних і важливих подій та про визначних людей села. Відбувся жвавий обмін думками щодо змісту і подій, відображених на сторінках літопису села. Невдовзі цікаву і змістовну краєзнавчу книгу буде презентація і в обласному центрі.

Учасників свята на честь Дня Незалежності України і Дня села розважали змістовним концертом, підготовленим місцевими аматорами. Цікаві пісенні і танцювальні номери продемонстрували молоді таланти –  учні сільської школи і діти дошкільного навчального закладу.

Відбувся традиційний футбольний турнір на першість села. А на завершення молодь веселилася на дискотеці. Свято вдалося на славу. Його лейтмотивом була вимога миру на українській землі.

Михайло Загорний

 

Doc.ua запис до лікаря
НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *