На Закарпатті правоохоронці “зливають” справу про масштабний дерибан майна в день загибелі Небесної Сотні (ВІДЕО)

Як це відбувається на практиці можна побачити у відеоматеріалі правозахисника Лариси Ступак.

В кримінальному провадженні №12014070170000631 від 16.05.2014 року ч.1 ст. 364 щодо незаконного відчуження майна громади м.Чоп, яке було продано саме під час загибелі Небесної сотні 20.02.2014 року, за копійки та на підставних осіб, продажні прокурори обласної прокуратури Закарпаття відправили на поховання в славнозвісне місто Мукачево. Справа “розслідується всебічно та неупереджено” вже два роки. За цей час з матеріалами справи відбувались різні чудеса. Наприклад, зі справи зникли всі чисельні заяви про визнання мене потерпілою. Також зі справи зникли інші важливі докази (про них буде відео розповідь згодом) Фокусники, що працюють на замовлення обласної та місцевої прокуратури звуться:
НЕМЕШ ІВАН – заступник начальника слідства Мукачівської поліції і ФЕДОРОВА АЛЛА – прокурор Мукачівської прокуратури.

алла

Ця прокурорша “забула” долучити до матеріалів справи декілька моїх заяв, одне рішення суду, одну газету у якості доказу по справі, десь загубила допит основного свідка по справі, допит депутата міської ради, який вказував на порушення закону під час продажу майна, і ще декілька милих гнилих прокурорських дрібничок.. Завдяки недбалому процесуальному керівництву у досудовому розслідуванні, Чопська громада залишилась без комунального майна, яке у неї вкрав… бувший завгосп Чопської міської ради Баран Петро – простий скромний хлопець із села. Підфартило хлопцю і його такому ж бідному родичу, і вони скупили оптом, саме в час загибелі Небесної сотні ( 20.02.2013 року) у бувшого міського голови Цар Галини 4 одиниці нерухомого майна в Чопі. Бувший Будинок побуту, розташований у самісінькому центрі м.Чоп площею 333 м.кв. був “проданий” Барану за 50 000 грн!
А ви б хотіли купити такий будиночок у центрі міста?
Мукачівська прокурорша Федорова Аллочка ДОКАЗАЛА, що продаж був законний, – зазначає Лариса Ступак.

Це лише самі безневинні розваги слідчих та прокурорів у кримінальних провадженнях. Маю ще декілька незаперечних прикладів прокурорских та поліцейських злочинів. Але публікувати докази злочинів слідчих та прокурорів поки що утримаюсь. Нехай відкрию іменні кримінальні провадження на кожного з них, нехай вони побільше набрешуть на допитах. Адже, коли вони впевнені в своїй безкарності, брехня ллється, як по маслу…

Читайте з цього приводу також: В Чопі іменем Майдану віджали майно громади,

Як розкрадали чопське майно (ФОТО),

Закарпатські депутати продають майно з закритими очима або приватизація по-царськи (відео)

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

2 відповіді до “На Закарпатті правоохоронці “зливають” справу про масштабний дерибан майна в день загибелі Небесної Сотні (ВІДЕО)”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *