На Закарпатті підтримали оголошення 2015 року – Роком Громадянського суспільства

громадська рада В Ужгороді під керівництвом Федора Харути відбулося засідання Президії Громадської ради ІІ скликання при Закарпатській облдержадміністрації. У засіданні також взяли участь президент Закарпатської торгово-промислової палати Отто Ковчар, завідувач кафедри фінансів і банківської справи Інституту економіки і міжнародних відносин УжНУ Віра Варцаба та керівники структурних підрозділів ОДА.

 Передусім, на засіданні члени Президії підтримали ідею щодо оголошення 2015 року – Роком Громадянського суспільства в Україні.

– Громадськість повинна залучатися до формування державної та регіональної політики – це важливий фактор розвитку громадянського суспільства. І у нашому регіоні, на виконання доручень глави держави, ми повинні сприяти цьому процесу, – зауважив голова Громадської ради Федір Харута.

Також учасники засідання ухвалили проект орієнтовного плану заходів Громадської ради при ОДА щодо реалізації Стратегії державної політики сприяння розвитку громадянського суспільства в Україні на 2014 рік, створили при Громадській раді Експертний Центр наукового супроводу економічних реформ в області та підтримали ініціативи громадських організацій області – учасників Коаліції «За Європейську інтеграцію України». Загалом ухвалено 14 рішень.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.