На Закарпатті підскочили ціни на хліб

На Закарпатті підскочили ціни на хліб

хлібУпродовж січня-лютого коливання цін на хлібобулочні вироби спостерігаються майже у всіх регіонах країни. Це зумовлено зростанням вартості борошна на 10-12% – від 3 до 3,35 грн/кг. Частково компенсувати такі коливання дозволить державна закупівля борошна для виробництва найбільш популярних видів хліба.

 

Про це повідомили сьогодні, 28 лютого, під час нарада щодо цінової ситуації на ринку хліба під головування заступника губернатора Закарпаття Михайла Поповича.

Ціна борошна, визначена Аграрним фондом, на 10% нижча за ринкову. Борошно реалізовується з ПАТ «Берегівський КХП», на якому наявне зерно для переробки та борошно в обсязі 600 тонн. Ця сировина призначена для виробництва хліба простої рецептури, затвердженої розпорядженням голови ОДА – хліб вагою понад500 грамів, виготовлений зі вмістом дріжджів, солі, води, цукру, жиру та борошна.

Михайло Попович наголосив на важливості недопущення зростання вартості хліба. Районним адміністраціям доручено налагодити співпрацю з хлібопекарськими підприємствами, сприяючи укладанню угод на отримання борошна інтервенційного фонду, – повідомляє прес-центр ОДА.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *