На Закарпатті обговорили будівництво нових пунктів пропуску на українсько-угорському кордоні

кордон-перехідЗагалом, на угорсько-українському кордоні може бути 23 пункти пропуску.

Як повідомляє прес-служба облради, угорські партнери  завершили вивчення можливостей існуючих та на основі аналізу перспективи відкриття нових пунктів пропуску на угорсько-українському кордоні. З врахуванням пропозицій та за сприяння органів місцевого самоврядування по обидва боки кордону намічено напрями розбудови їх дорожньої та транспортної інфраструктури.

Цей аналіз і пропозиції представлені угорському уряду. Загалом можливо  на угорсько-українському кордоні мати 23 пункт пропуску різного рівня та засобів перетину кордону, включаючи існуючі та ті, які зараз розбудовуються (пішохідні, велосипедні, автомобільні та залізничні).

Угорці пропонують визначити з врахуванням економічних можливостей  три нові пункти(поблизу сіл Саловка, Вари, Велика Паладь) для розбудови у найближчий період.

За словами голови облради Володимира Чубірка після детального аналізу напрацьованих угорською стороною рекомендацій, треба виробити спільні  пропозиції, як облаштовувати пункти переходів. Це стане предметом перемовин з  угорськими партнерами,  які відбудуться завтра в Ужгороді, – повідомляє прес-служба облради.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *