На Закарпатті мінятимуть голів ОВК

ОВКПід час прес-конференції стосовно майбутніх виборів координатор громадянської мережі ОПОРА на Закарпатті Володимир Феськов розповів:

«Передвиборча кампанія – наразі відносно млява, сам строк до виборів досить малий – немає де «розбігтися». Вже  залишився тільки місяць до першого, а можливо  й останнього туру. Жодних виборів за умови такого короткого передвиборчого періоду ще не відбувалося. Тому вважаю, що вони будуть демократичним і прозорими.

ЦВК вчасно змогла утворити ОВК. Уже вчора було змінено голову окружної виборчої комісії №70 (з центром в м. Мукачево) і планується змінити керівників ОВК №73 (Тячів) та 74 (Берегово).

Серед проблем залишаються проблеми з деякими міськими радами, які не дають інформацію про очільників місцевих виборчих штабів. Це Перечинська. Міжгірська, Іршавська міськради. Сподіваюсь, що після сьогоднішньої прес-конференції керівники мерій переглянуть свої пріоритети і таки нададуть необхідну інформацію по Закарпаттю. Ми  в свою чергу готові надавати всю необхідну інформацію, що наявна у нас та готові співпрацювати як із громадянами та журналістами».

Karpatnews

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *