На Закарпатті маля народилося в автомобілі «швидкої»

На Закарпатті маля народилося в автомобілі «швидкої»
Завдяки безпомилковому рішенню фельдшера вдалося врятувати життя новонародженого
Вчора в 23.15 на диспетчерський пульт Закарпатського територіального центру екстреної медичної допомоги надійшов виклик з Перечина – народжує жінку. Бригада
№ 400 у складі фельдшера Тетяни ГОЛОВЕЙ та водія Петра ЛЕВИЦЬКОГО вже за 4 хвилини була біля пацієнтки. У 21-річної породіллі це вже 4-і пологи. За її словами, на обліку у лікаря вона не перебувала і перейми тривають вже близько 2-х годин.
Але тільки жінка підійшла до автомобіля «швидкої», як різко почалася родова діяльність. Екстремально стрімкі пологи потребували негайного втручання медиків. На рахунку – кожна секунда. Відтак – фельдшер прийняла рішення діяти негайно. Маля народилося в автомобілі «швидкої». У новонародженого було подвійне обвиття пуповиною шиї і якби втратили дорогоцінний час на транспортування породіллі, то ситуація була життєзагрожуючою для дитини.
У Тетяни ГОЛОВЕЙ це вже треті пологи «на колесах». Вона дуже вдячна своїм наставникам які надали грунтовні знання під час навчання у медучилищі. А також – водію, він діяв швидко і професійно, оперативно надавав все необхідне для роботи.
Новонародженого та маму було доставлено до пологового відділення Перечинської лікарні.
НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *