На Закарпатті інтелектуальний робота цінується менше, ніж фізична

інтернетПівроку тому в Ужгороді розпочала роботу веб-студія “BarVanet”. Про те, чи наскільки it бізнес на Закарпатті є перспективним і як нові технології вплинуть на економіку області, розповідає засновник стартапу, Тамара Колесник.

КОЖЕН МІСЯЦЬ В ОБЛАСТІ З’ЯВЛЯЮТЬСЯ НОВІ СТУДІЇ ТА ПРОЕКТИ

Треба визнати, що на Закарпатті інтелектуальний робота цінується менше, ніж фізична. Можливо тому закарпатські програмісти часто пропонують свої послуги за межами області. І, відповідно, працюють за набагато нижчу оплату ніж, скажімо, веб-студії з Києва чи Дніпропетровська.

Звичайно, про яку якість може йти мова, коли одна людина відрисовує, верстає і переносить на хостинг сайт.

Зараз в Ужгороді і в цілому на Закарпатті зявляється все більше офіційних веб-студій, що вміють розробляти якісні рекламні сайти і беруть за них адекватну ціну. В штаті таких фірм від 7 до 30 співробітників – це копірайтери, маркетологи, дизайнери, програмісти. Кожен добре знає свою справу і тому в підсумку виходить професійний сайт, який дійсно вміє продавати.

Зараз потрібно зрозуміти, що закарпатські веб-розробники не є конкурентами між собою – чим більше з’являється студій, які працюють офіційно, тим більше людей цікавиться рекламою та просуванням в інтернеті.

ЗАКАРПАТЦІ І УКРАЇНЦІ – ЧИ Є РІЗНИЦЯ В ПІДХОДІ ДО РОБОТИ?

90% замовлень на Закарпатті – це корпоративні сайти. Тобто інтернет-проекти, які дозволяють цікаво представити свою продукцію, завантажити широкоформатні фото своїх товарів, розповісти про свій бізнес.

Якщо говорити про замовлення з інших регіонів, Києва, Полтави, то з цих регіонів приходить більше замовлень на інтернет-магазини та цільові сторінки.

Це зрозуміло, адже односторінкові сайти створюються спеціально під потужні рекламні кампанії в інтернеті і представляють певний товар. Наприклад, якщо це магазин одягу, то лендінг може рекламувати акцію на теплі зимові куртки. Тому цільові сторінки замовляють виключно коропрації та фірми які мають повноцінний портал.

САЙТИ НАЙЧАСТІШЕ ЗАМОВЛЯЮТЬ ПІДПРИЄМЦІ, ЯКІ ЛИШЕ ВІДКРИВАЮТЬ СВОЮ СПРАВУ

За період роботи ми помітили цікаву особливість – персональні сайти найчастіше замовляють закарпатці, які саме відкривають свій бізнес. В цьому є сенс, адже в період, коли ти знаходишся на старті, питання реклами і розкрутки бізнесу стає для тебе питанням виживання.

Відповідно, людям, які запускають свій бізнес, дуже важливо те, яким буде їх сайт. Зазвичай вони підбирають і тестують усе – варіації відтінків, текст, його структуру.

Хоча півроку це не такий великий відрізок, ми вже встигли попрацювати над різними проектами – анімаційними, класичними сайтами, порталами з мультиплікацією.

В цілому, ми бачимо, що люди зацікавлені в тому, аби професійно просувати свої товари і послуги в інтернеті. І добре, що на Закарпатті з’являється все більше студій, які можуть запропонувати такі послуги.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Одна відповідь до “На Закарпатті інтелектуальний робота цінується менше, ніж фізична”

  1. Ну я думаю це тому що там більше є фізичної роботи і менша потреба в “інтелектуальних” працівниках . Хоча впринципі це можна перевірити по будь якому порталі який займається працевлаштуванням,Хедхантер наприклад.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *