На Закарпатті держприкордонслужба повертає у державну власність земельні ділянки вздовж лінії кордону

кордонДержприкордонслужба вживає всіх дієвих заходів, щоб повернути у державну власність земельні ділянки, розташовані вздовж лінії державного кордону. На сьогоднішній день співробітники Державної прикордонної служби України у взаємодії з прокуратурою Закарпатської області вже повернули у державну власність 28 земельних ділянок загальною площею 54 га.

Крім того Мукачівським прикордонним загоном Держприкордонслужби спільно з військовою прокуратурою Ужгородського гарнізону, подано 6 позовів до суду щодо оскарження незаконних рішень про передачу у довгострокову оренду майже 80 гектарів земель, розташованих у безпосередній близькості до кордону. По трьом з них вже винесено судові рішення про скасування договорів оренди.

Щоб надати беззаперечні докази, правоохоронці активно працювали в Центральному державному архіві вищих органів влади та управління України, галузевому державному архіві Держприкордонслужби та інших архівних установах України. Також після цього було подано відповідні позови до  Берегівського районного суду Закарпатської області стосовно фізичних осіб, а також Головного управління Держземагентства в Закарпатській області, Берегівського районного управління юстиції про скасування низки наказів Головного управління Держземагентства в Закарпатській області і повернення у державну власність земельних ділянок з незаконного володіння.

31 травня 2016 року апеляційним судом Закарпатської області  було повернуто у державну власність 33 га землі, які в порушення закону були передані рішеннями місцевих органів влади у власність фізичним особам.  Вартість  землі, яку повернуто судовим рішенням складає понад 1 млн. гривень. Тим самим поновлено порушене право Державної прикордонної служби України на користування спірними земельними ділянками, спрямоване на захист державного кордону.

Держприкордонслужба разом з правоохоронними органами й надалі проводитиме відповідну роботу, направлену  на захист законних інтересів держави як на  західній, так і на інших ділянках державного кордону.

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *