На Закарпатській митниці в українця вилучили декоративні колони, напхані контрабандними цигарками

контрабандаВчора, 4 листопада, близько 20:00, в зону митного контролю на митному посту «Тиса» Закарпатської митниці ДФС заїхав легковий автомобіль марки «MERCEDES-BENZ» моделі «316 CDI» з українською реєстрацією та українцем за кермом. Чоловік прямував в Італію.

Для проходження митного контролю громадянин обрав «зелений коридор», що мало означати: переміщувані ним через митний кордон товари не підлягають письмовому декларуванню, оподаткуванню митними платежами, не підпадають під встановлені законодавством заборони та/або обмеження щодо вивезення з України.

При усному опитуванні українець повідомив, що жодних прихованих від митного контролю товарів не переміщує.

На підставі результатів аналізу та оцінки ризиків, транспортний засіб було виведено з загального потоку «зеленого коридору» і направлено в бокс поглибленого огляду для проведення митного огляду. В результаті виявлено дві декоративні колони з деревини, висотою 124 см та діаметром 47 см кожна, в яких знаходились приховані від митного контролю тютюнові вироби.

Серед виявлених сигарет 500 пачок «Marlboro» (gold) вітчизняного виробництва з акцизними марками України; 497 пачок «Marlboro» вітчизняного виробництва з акцизними марками України; 43 пачки «Marlboro» (gold) іноземного виробництва без акцизних марок з маркуванням FOR DUTY FREE SALE ONLY; 120 пачок «Marlboro» (червоні) іноземного виробництва без акцизних марок з маркуванням FOR DUTY FREE SALE ONLY.

Виявлення прихованих сигарет стало можливим після демонтажу верхніх декоративних кришок, які були приклеєні до верхньої частини кожної колони та за допомогою використання технічних засобів митного контролю, а саме: рентгено-телевізійної системи Рапіскан – 528, електродрилі, викрутки, ліхтарика та ендоскопа.

Таким чином, громадянин України вчинив дії, спрямовані на переміщення товарів через митний кордон України з приховуванням від митного контролю, тобто з використанням спеціально виготовлених сховищ (тайників).

Зазначені дії мають ознаки порушення митних правил, передбаченого частиною 1 статті 483 Митного кодексу України. Наразі складено протокол про порушення митних правил, тютюнові вироби та декоративні колони вилучено, повідомили у Відділі комунікацій Головного управління ДФС у Закарпатській області.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *