На Виноградівщині розмовляли про торгівлю людьми

Про реалізацію проекту «Впровадження національного механізму взаємодії суб’єктів, які здійснюють заходи у сфері протидії торгівлі людьми в Закарпатській області» йшлося 15 липня під час засідання круглого столу у Виноградівській районній державні адміністрації.
Участь у заході взяли перший заступник голови райдержадміністрації Анатолій Бажура, голова Закарпатської громадської жіночої організації (ЗГЖО) «Веста» Інна Сабадош, представник Департаменту праці та соціального захисту населення Закарпатської ОДА Ірина Чундак, представники Виноградівської та Берегівської районних координаційних рад з питань сім’ї, гендерної рівності, демографічного розвитку, запобігання насильства в сім’ї та протидії торгівлі людьми, ЗМІ.
Розпочинаючи засідання круглого столу, Анатолій Бажура зазначив,що  Проект здійснюється Закарпатською громадською жіночою організацією (ЗГЖО) «Веста» у партнерстві з Департаментом праці та соціального захисту населення Закарпатської області. Метою проекту є впровадження національного механізму взаємодії суб’єктів, які здійснюють заходи з протидії торгівлі людьми у Закарпатській області. Метою сьогоднішнього заходу –  є налагодження ефективного механізму взаємодії та обміну інформацією між суб’єктами, які здійснюють заходи у сфері протидії торгівлі людьми, так як, проблема торгівлі людьми, на жаль, залишається актуальною.
Про реалізацію проекту «Впровадження національного механізму взаємодії суб’єктів, які здійснюють заходи з протидії торгівлі людьми у Закарпатській області»  інформувала Інна Сабадош.  За її інформацією, організація «Веста» у своїй діяльності стикалася з різновидами злочинної діяльності, зокрема, торгівля дітьми, примусове жебракування, втягнення  малолітніх у злочинну діяльність, трудова експлуатація неповнолітніх, трудова експлуатація іноземців на території Закарпатської області та ін. У минулому, 2013 році, в області  6 осіб отримали статус постраждалих від торгівлі людьми.
Про діяльність Координаційної ради з питань сім’ї, гендерної рівності, демографічного розвитку, запобігання насильства в сім’ї та протидії торгівлі людьми Виноградівської райдержадміністрації інформувала начальник відділу з питань праці та соціально-трудових відносин  управління соціального захисту населення Виноградівської РДА Леся Тупиця.
Ці та інші запитання викликали жваву дискусію серед учасників та слухачів круглого столу.
За підсумками засідання круглого столу прийнято рішення про посилення співпраці по взаємодії суб’єктів, які здійснюють заходи у сфері  протидії торгівлі людьми та проведення широкої інформаційно-роз’яснюючої кампанії серед громадськості.
Виноградівська РДА

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *