На Великоберезнянщині контрабандисти пошкодили автомобіль прикордонників пристроєм «кішка» /фото/

На Великоберезнянщині контрабандисти пошкодили автомобіль прикордонників пристроєм «кішка» /фото/

У зв’язку із зростанням рівня протиправної діяльності на українсько-словацькому кордоні з настанням більш сприятливих погодних умов, на ділянку Чопського загону прибули резерви начальника Західного регіонального управління. Найбільш загрозливі напрямки, насамперед, на ділянці відділу «Великий Березний», посилили додатковим персоналом, військовою технікою та службовими собаками. Військовослужбовцям, що прибули на допомогу штатному персоналу, визначено завдання максимальної протидії незаконній міграції та контрабандній діяльності.

Такі заходи прикордонників, звісно, не до вподоби протиправним елементам, адже значно ускладнюють їх незаконні оборудки. Тому контрабандисти та переправники незаконних мігрантів намагаються чинити спротив діям правоохоронців. Оскільки спроби підкупу прикордонників не дають бажаного результату, правопорушники усе частіше вдаються до залякування персоналу відомства та пошкодження військової техніки і майна.

Останній такий випадок стався учора ввечері. Під час перевірки місцевості у районі населеного пункту Завосино Великоберезнянського району прикордонний патруль, що рухався на службовому автомобілі, наткнувся на саморобний пристрій типу «кішка». Внаслідок наїзду на шипи, приховані серед опалого листя у лісистій місцевості, було пошкоджено колеса позашляховика. Найймовірніше, у такий спосіб ділки намагалися зупинити прикордонників, які завадили їхній безпосередній підготовці до незаконної діяльності. Втім, навіть пошкодження автомобіля не завадило правоохоронцям перевірити визначений район та випередити зловмисників. На допомогу нарядові вислали додаткові сили та засоби, внаслідок чого вдалося випередити правопорушників та не допустити порушення державного кордону.

У зв’язку з цим, Державна прикордонна служба звертається з вимогою не намагатися чинити незаконну діяльність у прикордонних районах та нагадує про кримінальну відповідальність за перешкоджання діям правоохоронців під час виконання ними завдань з охорони державних рубежів. Усі такі випадки будуть зафіксовані, на них буде відповідно відреаговано, а винних притягнуть до відповідальності, згідно з чинним законодавством

Прес-служба Чопського прикордонного загону

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *