На Ужгородщині депутати знущаються над безправними мешканцями Тарнівців (відео)

На Ужгородщині депутати знущаються над безправними мешканцями Тарнівців (відео)
 Про це пише на своїй сторінці у мережі фейсбук журналіст Лариса Ступак:

Це жах!
Стегура Михайло Михайлович, депутат Тарнівської сільської ради на протязі останніх 100 років. Дуже багато скарг від селян чула про нього. Вчора побачила в повній красі. Цей дядько, голова земельної комісії, а його племінничок – землевпорядник сільради Ф.Когутка, якого судили за 35 000 доларів хабаря за “надання в оренду діляночки” та внесли у Єдиний державний реєстр корупціонерів України. Так ось ці два “непідкупні” красунчика вирішують в Тарнівцях ВСЕ. Або майже все.

При обговоренні чергової заяви мешканців на сесії, дідок спочатку розказує ( на протіязі 20 хвилин!!) про те чим хворіє заявник, з ким спить, скільки вживає алкоголю, як часто змінює памперси, проходиться також по всім близьким заявника, розказує, як вони всі не виконували політику Компартії і таке інше..

Дід ще їздить на Джипі, який забув вказати в декларації. Будьте обережні при розмові з ним, відходьте подалі: плюється і лізе обійматись.

Кара Божа селянам такий депутат. Але, що собі обирали, то і мають. Бідні…бідні…безправні люди, – зазначає Лариса Ступак.

http://

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *