На “Тисі” затримали «Ford Mondeo» запакований цигарками (ФОТО)

 

Сьогодні на митному посту «Тиса» Закарпатської митниці ДФС в українця вилучено 200 пачок цигарок «L&M Loft» та автомобіль «Ford Mondeo».

Громадянин України, рухаючись до Угорщини, обрав для проходження митного контролю смугу руху «зелений коридор», усно зауваживши працівникам митниці, що жодних, в тому числі прихованих від митного контролю товарів, не переміщує.

Однак, на підставі наявності ознак облаштування товарів, транспортних засобів комерційного призначення спеціально виготовленими сховищами (тайниками), транспортний засіб виведено із загального потоку і направлено в бокс для здійснення митного огляду, в результаті якого у порожнині переднього правого колеса автомобіля виявлено приховані тютюнові вироби з акцизними марками України.

Таким чином, громадянин вчинив дії спрямовані на переміщення товарів через митний кордон України з приховуванням від митного контролю, тобто з використанням спеціально виготовлених сховищ (тайників). Ці дії мають ознаки порушення митних правил, передбачених ч. 1 статті 483 Митного кодексу України. На підставі статті 511 Митного кодексу України складено протокол та вилучено предмети порушення митних правил: легковий автомобіль «Ford Mondeo», 1997 року випуску та 200 пачок цигарок «L&M Loft», вартість яких склала 2800 грн. Справи про порушення митних правил буде скеровано до суду, який і визначить покарання.

Відділ організації роботи

ГУ ДФС у Закарпатській області

цигарки цигарки2


НОВИНИ ПАРТНЕРІВ


РЕКЛАМА

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.