На Тячівщині вилучено зброю іноземного виробництва

Тячівські правоохоронці одержали оперативну інформацію про наявність незареєстрованої зброї у двох мешканців сіл Вільхівські Лази та Кричево Тячівського району.

 

 Отримавши дозвіл суду на проведення обшуків, правоохоронці навідалися до оселі мешканця сільхівські Лази, де в схованці під дерев’яною спорудою для зберігання сіна знайшли та вилучили пістолет з 8-міліметровим стволом.

 Далі міліціонери здійснили санкціонований судом обшук в сричево Тячівського району, де в приміщенні літньої кухні виявили й вилучили гвинтівку чеського виробництва. Обидва власники зброї не мали необхідних документів на дану зброю.

 

Як повідомляє начальник Тячівського РВ УМВС полковник міліції Павло Басараба, дані правопорушники могли б уникнути кримінальної відповідальності, якщо б прислухалися до закликів міліції щодо добровільної здачі зброї, тим паче, що тепер  триває місячник здачі зброї, під час якого громадяни не тільки звільняються від відповідальності за носіння, зберігання, придбання та виготовлення зброї, але й  мають можливість зареєструвати дану зброю на себе чи своїх близьких родичів.

 У даному ж випадку зловмисникам загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 2 до 5 років. Триває експертиза вилученої зброї.

 

Іван Філіп

 Тячівський РВ УМВС

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.