На території Ужанського нацпарку браконьєри жорстоко побили працівника державної охорони парку

На території Ужанського нацпарку браконьєри жорстоко побили працівника державної охорони парку

8 лютого 2019 року група осіб нанесла тілесні ушкодження інспектору І категорії з охорони природно-заповідного фонду під час виконання службових обов’язків.

Як стало відомо з джерел в Ужанському національному природному парку, під час проведення рейдової операції браконьєри здійснили напад на працівника служби державної охорони парку. За звернення працівника служби державної охорони Ужанського НПП порушено кримінальне провадження.

Враховуючи той факт, що служба державної охорони природно-заповідного фонду має статус правоохоронного органу умисне заподіяння працівникові правоохоронного органу побоїв, легких або середньої тяжкості тілесних ушкоджень у зв’язку з виконанням цим працівником службових обов’язків – карається обмеженням волі на строк до п’яти років або позбавленням волі на той самий строк. Відповідно до ст.248 ККУ незаконне полювання у заповідниках або на інших територіях та об’єктах природно-заповідного фонду, або полювання на об’єкти тваринного світу, шо занесені до Червоної книги України, є формальним складом злочину і вважається закінченим з моменту’ початку полювання незалежно від того, чи були фактично здобуті відповідні мисливські тварини.

Також слід наголосити на тому, що згідно  ст. 248 полюванням визнаються не тільки дії людини, спрямовані на вистежування, переслідування з метою добування і саме добування (відстріл, відлов) мисливських тварин, але полюванням слід також визнавати перебування осіб: а) у межах мисливських угідь, у т.ч. на польових і лісових дорогах (крім доріг загального користування), з будь-якою стрілецькою зброєю або з капканами та іншими знаряддями добування звірів і птахів, або з собаками мисливських порід чи ловчими звірами і птахами, або з продукцією полювання; б) на дорогах загального користування з продукцією полювання або з будь-якою зібраною розчохленою стрілецькою зброєю.                                                І

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *