На Рахівщині вірники ПЦУ перекрили дорогу (відео)

На Рахівщині вірники ПЦУ перекрили дорогу (відео)

На Закарпатті протистояння між двома православними громадами – ПЦУ та УПЦ Московського Патріархату  в селі Ділове Рахівського району. Вірники Православної церкви України вимушені були вдатися до крайнього заходу – перекриття дороги. В ситуацію втрутилася поліція. Ось як прокоментував ситуацію єпископ Варсонофій.

“Щодо сьогоднішніх подій в Діловому. Перше: я шокований! За 6 років мого перебування на Закарпатті таке безчинство вперше! Релігійна громада,яка з 2019 року,законно,вирішує своє право на богослужіння в їх храмі,сьогодні ганебно представниками поліції була відкинута!

Друге: з самого ранку я пробував захистити нашу громаду,телефонуючи до : представників обласної влади-у відповідь ігнор,до керівництва облполіції- у відповідь фраза « почекайте ще 10 днів», до представників СБУ- у відповідь: « почекайте ще 10 днів»…

Третє: за цілий день нас не послухав з можновладців ніхто!!! І це після того,що наша релігійна громада виграла всі суди : від першої інстанції до касації!!!! Сьогодні представників нашої громади не допустили до храму!!! Хоча ,представників РПЦ в У пропускали представники поліції на протязі дня до храму коли ті хотіли!!! Що це твориться??? Де ЗАКОН!??? Нажаль, в Україні Українці ніхто! І я це сьогодні побачив! За мовчазною згодою обласної влади,правоохоронці захищали не громаду,яка навіть судом захищена,прийшла до свого храму,а захищали церкву агресора, і як агресор не тільки територію України захопили,а щей захоплюють храми,з допомогою ПОЛІЦІЇ!

ЗНАЮ ЄДИНЕ : БОГ БАЧИТЬ ДОРОГУ ПРАВЕДНИХ,А ДОРОГА НЕ ЧЕСТИВИХ ЗАГИНЕ!! Схаменіться владо!

Я звертаюсь до Президента України,Міністра Внутрішніх Справ України,Голови Національної Поліції України, Голови Служби Безпеки України, Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини,до Світової спільноти,захистити права нашої релігійної громади! Ми не просимо діяти беззаконно,як сьогодні зробили це представники РПЦ в У, я прошу захистити нашу релігійну громаду ,згідно Законів України,на що люди заслуговують! Це їх право! Люди діліться цим повідомленням!

Так нас влада привітала з Другою річницею підписання Томосу про Автокефалію нашої Церкви! Продовжую : наша громада змушена була сьогодні блокувати дорогу.

Прошу вибачення у всіх водіїв,хто через свавілля влади був змушений чекати ті години,коли наша громада відстоювала своє законне право,” – зазначив він.

/

/

/

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *