На Рахівщині корупція роз’їдає освіту

 

долариНа Рахівщині в с.Середнє Водяне директором школи працює унікальна людина, регіонал Марина Георгій Михайлович, який зумів за один рік 271 день знаходитися на лікарняму, встигнувши отримати кримінальні справи за ст. 185 ч.1, 364 ч1. та 366 ч.1 КК України . Новатора, який запровадив платню від тих батьків котрі хочуть щоб їхні діти сиділи в класі за першою або другою партою в розмірі 300доларів США, тепер «кришує» так звана голова Рахівської РДА від партії ВО “Батьківщина” п.І.Вербіцька(Ківер). Люди подейкують, що за 5тис.доларів США які директор заплатив через Вербіцького В.В.,тобто її чоловіка. .

 

Зараз пані Вербіцька почала «пресувати» окремих вчителів щоб ті не виступали проти директора школи.

 

Хочу зазначити, що Марина Георгій, після втечі Януковича теж втік на лікарняні але коли прийшла до посади Вербіцька одразу появився на роботі.

 

Разом із-тим, нагадую, що «горе» опозиційний депутат Рахівської районної ради І.Ківер (Вербіцька) синхронно голосувала на протязі трьох років з Партією Регіонів, за що отримала посаду заступника головного лікаря Рахівської РЛК.

 

Хіба на на Рахівщині і далі діє коаліція ПРіБЮТ!?

 

Невже Майдан стояв і поклав житті найкращих хлопців за таких пристосованців.

 

Василь Костилівський

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

2 відповіді до “На Рахівщині корупція роз’їдає освіту”

    • Це все правда!!! І тут висвітлено лише квіточки а направді там директор робить чудеса! А те що Вербіцька так поступає ну щож сказати, “бабло вирішує все”, ликорука вона. Ганьба такій владі!!!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *