Doc.ua запис до лікаря

На Рахівщині голова села погрожує людям московськими танками

Про це “Трибуну” інформує громадський діяч Микола Кокіш-Мельник:

– Голова с.Видричка що на Рахівщині Шемота Микола Миколаєвич який є заступником голови Рахівської районної ПР особисто погрожує людям агресором Россією, Путіном та Януковичем, що прийдуть московські війська з танками і всіх хто буде проти Россії будуть знищенні. Відкрито закликає за сепаратиз, тобто зате щоб Україна увійшла в склад Россії і всі хто за Україну були фізично знищенні.

Такі дії голови села підпадають під кримінальний кодекс за посягання на цілісность держави Україна та пособництво тероризму та чомусь СБУ, міліція про це все відмовчується?

На фото: другому ряді з ліва на право Микола Шемота стоїть шостим.

регіони

Doc.ua запис до лікаря
НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

2 відповіді до “На Рахівщині голова села погрожує людям московськими танками”

  1. Квасівський санаторій “Гірська Тиса” власником є регіналка-сепаратистка Р.Богатирьова, яка зараз з Януковичем знаходиться в Росії-Ростові отримує санаторну виручку яку витрачає на фінансування російских бойовиків-терористів в Донбасі, а таких сепаратистів нажаль маємо в районі достатньо сидять в очікувані коли їхній царь-бандит Янукович повернеться в Україну

  2. Поки ви ся не зберете, та ту гадину на вила не здієте, спокою вам не буде. Ци тот дебіл не видить, что ся робить на донбасі, хоче і в вашу “хижу” накликати біду.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *