На Мукачівщині виявили підпільну базу для зберігання викраденої нафти (ФОТО)

На Мукачівщині виявили підпільну базу для зберігання викраденої нафти (ФОТО)

Учора, 13 грудня, представники Національної поліції разом зі службою безпеки АТ «Укртранснафта» виявили в с. Руське Мукачівського району Закарпатської області підпільну базу для зберігання викраденої нафти.

Відкачану через врізку у магістральний нафтопровід «Броди – Держкордон» (МН «Дружба») нафту зловмисники зберігали у приватному будинку приблизно за кілометр від місця пошкодження нафтогону. Також у приміщенні виявили саморобний гумовий резервуар для збору викраденої нафти розмірами 20 на 10 метрів. Окрім цього, там знаходилось насосне обладнання та шланги для відкачування нафти з резервуару до автоцистерн.

На місці виявлення знарядь злочинної діяльності представники Нацполіції затримали двох осіб для проведення подальших слідчих дій.

Як повідомлялося раніше, 11 грудня патруль служби безпеки АТ «Укртранснафта» виявив на ділянці магістрального нафтопроводу «Броди – Держкордон», поблизу с. Руське Мукачівського району Закарпатської області, зловмисне втручання у роботу нафтогону. Внаслідок цього відбулась розгерметизація відводу нафтопроводу. Для проведення ремонтних робіт спеціалістам «Укртранснафти» довелось зупинити перекачку нафти на ушкодженій ділянці трубопроводу. Після усунення пошкодження постачання нафти відбувається у звичайному режимі.

Загалом з початку тижня ремонтні бригади Товариства усунули три несанкціонованих підключення до магістральних нафтопроводів.

За усіма випадками зловмисних пошкоджень магістрального нафтогону відкриті кримінальні провадження.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *