На міжнародному турнірі з настільного тенісу в Німеччині закарпатські параолімпійці здобули третє місце

На міжнародному турнірі з настільного тенісу в Німеччині закарпатські параолімпійці здобули третє місце

З 4 по 7 липня 2019 року в Федеративній Республіці Німеччині, в містечку Дурах, що в Баварії, відбулись міжнародні змагання спортсменів-інвалідів та ветеранів спорту з настільного тенісу. Вперше в них активну участь взяли спортсмени із Закарпатської області.

Загалом у змаганнях взяли участь 8 команд з різних країн Європи.

Українська збірна у цих змаганнях посіла третє командне місце. Перше і друге місця зайняли представники Сербії та Польщі. Господарі ж турніру зайняли п’яте місце.

Змагання проводились виключно в командному заліку.

За звитягу закарпатські параолімпійці та ветерани спорту були нагороджені кубком і грамотою.

Серед закарпатських параолімпійців участь у змаганнях взяли члени Закарпатського обласного осередку української федерації спорту інвалідів з ураженням опорно-рухового апарату Олександр Лизанець, Микола Ляхов та Антоніна Ходзинська.

Тренером закарпатських параолімпійців виступив Іван Біров, який також виступав в якості ветерана спорту. Найкращі результати серед закарпатських спортсменів показали Іван Біров, Олександр Лизанець і Антоніна Ходзинська.

Зі слів Олександра Лизанця крім досвіду участі в такому турнірі, де виступають кращі параолімпійці Європи, йому вдалося налагодити контакти з представниками збірної Німеччини з огляду на майбутню співпрацю, зокрема в плані створення спортивно-реабілітаційного центру в місті Ужгороді.

Закарпатські спортсмени-інваліди висловлюють щиру подяку всім, хто допоміг з фінансуванням участі закарпатських параолімпійців в турнірі.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *