На Міжгірщині провели драйвовий спортивний фестиваль “Вершина” (фото)

На Міжгірщині провели драйвовий спортивний фестиваль “Вершина” (фото)
Протягом трьох днів, з пятниці 16-го серпня по неділю 18го серпня, в селі Негровець Міжгірського району відбувся фестиваль спорту та  здорового способу життя  «Вершина».
 Подія відбулася з нагоди створення та відкриття спеціалізованого спортивного майданчика, який став рушійною силою обєднання жителів села Негровець та навколишніх сіл з єдиною метою: створення унікальної спортивної інфраструктури для розвитку молоді та реалізації її потенціалу.
В ході фестивалю який тривав три дні ,відбулося урочисте відкриття спортивного майданчика, на якому українська молодь продемонструвала свої фізичні напрацювання у таких номінаціях як:
– підтягування на перекладині
– віджимання від брусів, підлоги та інших.
Окрім цього атлети продемонстрували вражаючий показовий виступ задля мотивації молоді до занять спортом та відсвяткували завершення першого дня фестивалю тематичною вечіркою у патріотичному дусі, чим показали, що можна весело проводити час без алкоголю та інших шкідливих речовин,  з користю і розвитком для себе та оточуючих.
Основну частину другого фестивального дня зайняв похід на гору Тяпіш, під час якого учасники побачили неймовірну красу закарпатського краю. Завершенням цього дня став перегляд мотиваційного фільму під відкритим небом.
Третій день фестивалю зібрав всіх активних жителів  Тереблянської долини на спортивному святі “День здоров’я села Негровець».
Молоді спортсмени змагались в різних індивідуальних та командних номінація. Таких як:
– Штовхання ядра.
– Підняття гирі.
– Футбольна майстерність.
– Перекидання шини.
Найстарші учасники змагались у грі в шашки.
Наймолодші учасники боролись в номінаціях  (стрибки в мішках, кидання на влучність, присідання, стрибки на стрибалці та інших номінаціях.
Фестиваль став платформою для особистого розвитку та реалізації потенціалу молоді та їх батьків.
Організатори планують щорічно проводити подібні заходи! Адже на плечах української молоді тримається майбутнє цілої країни! Тому молодь повинна докладати власних зусиль до реалізації мети!
Закарпатська обласна федерація Street Workout
НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *