На місцеві вибори в Закарпатті йдуть четверо Балог, які фігуруватимуть у семи різних бюлетенях

На місцеві вибори в Закарпатті йдуть четверо Балог, які фігуруватимуть у семи різних бюлетенях

балога25 жовтня у виборчих бюлетенях по різних районах Закарпаття фігуруватимуть аж четверо Балог, представників одної родини (насправді серед кандидатів різного рівня є ще кілька Балог, але це однофамільці, а не рідня). При цьому сімейство Балог буде присутнє в семи різних бюлетенях.
Нардеп Віктор Балога йде першим у списку “Єдиного центру” в обласну раду й не прикріплений до якогось конкретного округу. Його рідний брат, також нардеп, Іван Балога балотується в обласну раду по 14-му округу (Іршавський район) і паралельно йде першим у списку “ЄЦу” в Мукачівську районну раду. Дружина Віктора Балоги Оксана Балога балотується від “ЄЦу” в обласну раду по 17-му округу (також Іршавський район) і паралельно є першою в списку від «ЄЦу» в Іршавську райраду. А син Віктора та Оксани Балог Андрій Балога балотується від “ЄЦу” на мера Мукачева і паралельно є першим у списку від цього ж «ЄЦу» в Мукачівську міську раду.
Засилля представників однієї рідні у виборчих бюлетенях вкотре підтверджує статус “ЄЦу”, як вузько-сімейної або кланової партії. Цей феномен характерний тільки для Закарпаття (до речі, “ЄЦ”, який позиціонує себе, як всеукраїнська партія, йде на вибори тільки в нашій області). У жодному іншому регіоні України подібної клановості немає, а уявити таке сімейно-політичне утворення в наших безпосередніх сусідів — Угорщині, Словаччині, Польщі, Румунії і загалом у ЄС взагалі неможливо. Там би подібні потуги однієї сім’ї просто підняли на сміх, а далі викинули партію на смітник історії.
Прикметно, що принаймні двоє представників сімейної партії Балог — Віктор та Іван, які балотуються в обласну та районну ради, насправді там не працюватимуть, а залишаться нардепами, оскільки за законом мати одразу два представницькі мандати в Україні заборонено. Не завадило б законодавчо заборонити й партійну сімейність, оскільки через “Єдиний центр” Закарпаття вже сприймають не як нормальну область, а як якесь феодальне князівство.

Loading...

Comments:

1 Comment

  1. Мукачівці, вам не гідно від того, що вас рахують за кріпаків? Феодал Балога передає кріпаків та землі нащадку….. сину Андрію меншому! Невже у вашому місті відсутня інтелігенція? Де кандидати з середовища педагогів, медиків, творчої інтелігенції, технократів керівників підприємств? Невже на все Мукачево лише родині Балог небом даровано розум та генетичні здібності? Всі решта не до люди? Не перетворюйтесь в підневільних кріпаків, будьте гідними громадянами, що ви по собі залишите своїм нащадкам, “балогавський ра”? Вони просто вас не зрозуміють і будуть докоряти вам за те, що ви за них вирішуєте, що Балога “месія”..

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *