На хабарі у 20000 гривень викрили закарпатського лісничого

На  хабарі у 20000 гривень викрили закарпатського лісничого
Про це в мережі Фейсбук повідомляє депутат Рахівської районної ради Микола Кокіш-Мельник:
Сьогодні, 15.04.2021р. на Рахівщині Закарпатської області закарпатською лісовою мафією трусить конкретно, журналіст Антон Гура із колегами в м.Рахів викрили три вантажні автомобіля які перевозили ліву деревину, а працівники ДСР та ДБР в смт. Великий Бичків Рахівського району Закарпатської області викрили лісничого Середнєріцького лісництва ДП”Великобичківське ЛМГ” Закарпатського ОУЛМГ при отримані 20 000грн хабаря!

Цікаво,

Офіс Президента України

,

Володимир Зеленський

,

Офіс Генерального прокурора

,

Міністерство захисту довкілля та природних ресурсів України

,

Роман Абрамовський

,

Міністерство внутрішніх справ

,

Державне агентство лісових ресурсів України

будуть дані злочинці притягнути до кримінальної відповідальності і корупціонери будуть звільнені із лісового господарства, чи знову гроші лісової мафії вирішать все???

Нагадую, в 2020р. правоохоронні органи вже затримували ще одного лісничого ДП”Великобичківське ЛМГ” при отримані хабаря в 1200$ але як бачим гроші вирішили все!
Більше того, в лютому 2020р. директора ДП”Великобичківське ЛМГ” Юрія Сойму в рамках очищення лісового господарства від корупції було звільнено з посади директора в зв’язку із закінченням контракту, та на мою думку і за інсайдерською інформацією, Юрій Сойма знову “купив” посаду директора ДП”Великобичківське ЛМГ” із контрактом на 5 років!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.