На Іршавщині підліток звернувся в міліцію через пияцтво батьків

алкоголь14-річний мешканець с.Білки Іршавського району зателефонував до Іршавського районного відділу міліції по спецлінії «102», де попросив правоохоронців допомогти йому припинити постійне пияцтво батьків.

На місце виклику відразу виїхала слідчо-оперативна група та оперуповноважена відділу кримінальної міліції у справах дітей Іршавського райвідділу міліції Яна Горзов.

Хлопчина розповів правоохоронцям, що протягом останнього часу його батьки постійно зловживають спиртними напоями, вчиняють між собою сварки. Мати їсти не готує, у будинку не прибирає і взагалі ніяких робіт по господарству його батьки не роблять.

Правоохоронцями відразу була проведена профілактична бесіда із батьками та притягнуто до адміністративної відповідальності – вітчима за ст.173 зн.2 Кодексу України про адміністративні правопорушення ( Вчинення насильства у сім»ї), а матір – за ч.1 ст. 184 Кодексу України про адміністративні правопорушення (Невиконання батьками або особами, які їх замінюють, обов»язків щодо виховання дітей).

Сім’ю правоохоронці взяли на контроль і періодично будуть навідуватись із перевіркою, повідомляють в Іршавському РВ УМВС.

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *