На Хустщині триває операція “Літо-2013”

Літо не тільки улюблена та спекотна пора року, але й нелегка для працівників кримінальної міліції  у справах дітей. Саме під час канікул діти залишаються без постійної уваги з боку дорослих і тому, як свідчить практика, зростає кількість травматизму, нещасних випадків та неприємних ситуацій.

міліція2

 

 З метою попередження правопорушень серед дітей, забезпечення належного громадського порядку, безпеки дітей і громадян на території закладів відпочинку та оздоровлення, місць скупченнямолоді, проведення масових заходів у період літньо-оздоровчого сезону з 1 червня по 31 серпня міліція проводитькомплекс загальнодержавних оперативно-профілактичних заходів “Літо-2013“.  В ході операції працівниками міліції проводяться рейди в місцях масового відпочинку молоді з метою виявлення бездоглядних дітей, підлітків, які перебувають у розшуку та подальшого їх соціального влаштування.

 

 

Усі місця дитячого відпочинку ретельно перевіряються. Будь-які пригоди, пов’язані з дітьми, розглядатимуться як надзвичайні. Міліціонери наглядають і за тими громадянами, які безпосередньо працюють з дітьми. У дитячих таборах та інших закладах чергують співробітники кримінальної міліції у справах дітей та дільничні інспектори міліції.

міліція

 

 Міліція відпрацьовує та аналізує усю наявну інформацію про дорослих осіб, які примушують дітей займатися жебракуванням, проституцією, пияцтвом, наркоманією та іншими жахливими речами. До того ж, перевіряються неблагополучні сім’ї та такі, у яких скоюється насильство. Робиться усе необхідне, щоб своєчасно вжити заходи до батьків, які не виконують обов’язків по вихованню та навчанню дітей.

 

 Агнеса Куртяк

Хустський МВ УМВС

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *