На Хустщині “прихопили” землі полонини (ДОКУМЕНТ)

Розгорається “земельний скандал” в Хустському районі Закарпатської області. Про факти зловживань чиновниками Хустської РДА повідомляє громадський активіст Валерій Янюк: “крім 18 громадян,котрі  у жовтні 2013 року отримали земельні ділянки по 2 га. біля с. Кіреші, отримали наділи ще 9 громадян-хустян, 4 з яких зареєстровані на вул. Вайди. Ділянки розміщуються між об’їзною та дорогою до компресорної, нижче від тих п’ятьох ділянок, що були виділені у 2008 році. Особисто засуджуючи такі дії службовців, причетних до цих “оборудок” із землею, я, як член Громадської ради при виконкомі Хустської міськради, намагався сказати на її засіданні 12.11.13 про цей черговий розподіл ще 18 га, але, мабуть, декому легше уникати дискусії на цю тему…”

Також стало відомо, що що єдине  сільське пасовище  полонина  «Бовцар» площею 32,8 га с. Нижній Бистрий було поділено   за допомогою голови РДА  Василя Якубця, попри негативне рішення сільради. Ландшафт села такий, що це єдина полонина на якій жителі села випасають худобу  , село розміщено між горами . Жителі та голова сільської ради почали звертатись в правоохоронні органи та в Хустську РДА за захистом, а там знову всі мовчать . Жителі села готові вже йти на мітинг під стіни РДА. Але в село заїхали молодики кримінальної зовнішності та почали погрожувати голові , депутатам.

земля хуст

Схема приватизації проста: зйомку земельної ділянки робить земельна організація ТОВ “Моя Земля” (Якубець) , друзі і соратники по партії заступник (Якубця) Дулкай, депутат  Хустської міської ради Росоха Іван, шукають підставних осіб, які пишуть заяви на виділення землі під особисте селянське господарство , прызвища  вписуються в проектну документацію.  Потім представники фірми «Моя Земля» займаються реєстрацією цих ділянок в Хустському реєстраційному центрі в реєстратора Потьомкіна . Далі підставним особам виділяють по 10 соток з 2 га, а решту перерєструють на кого ? А тут є пару осіб -родичі Якубця.. родичі інших соратників, прізвища дуже цікаві та наближені до голови РДА .

За матеріалами khustnews.info

 

 

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.