Watsons UA

На деяких вулицях Ужгорода сьогодні проводяться ремонтні та аварійні роботи (ПЕРЕЛІК)

Про це інформує адміністрація КП «Водоканал м. Ужгород».

Бригадою дiльницi експлуатації водовідведення, протягом дня проводитимуться ремонтні роботи по вулиці Замковій, в районі будинків №2-4.

В зв’язку з цим, тимчасово, протягом проведення робіт, буде перекрито автомобільний рух по даній вулиці. Проїзд буде відновлено до звичайного режиму одразу ж по завершені робіт.

Також проводитимутсья аварійно-відновлюальні роботи на водопровідній лінії по вулиці Цегольнянській, в районі будинків №2-4.

В зв’язку з цим, тимчасово, протягом виконання робіт, можливі перебої водопостачання в районі вулиць Цегольнянської та Високої (початок вулиці).

Водопостачання буде відновлено до звичайного режиму одразу ж по завершенні робіт. Орієнтовно, їх планується завершити до 12:00.

Протягом дня проводитимутсья аварійно-відновлюальні роботи на водопровідній лінії по вулиці Собранецькій, в районі будинку №152.

В зв’язку з цим, тимчасово, протягом виконання робіт, можливі перебої водопостачання у вищевказанному будинку, в будинках у районі ДОСААФ і по вулиці Сріблястій (будинки №1 та №1а). Водопостачання буде відновлено до звичайного режиму одразу ж по завершенні робіт.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *