На деяких вулицях Ужгорода сьогодні проводяться ремонтні та аварійні роботи (ПЕРЕЛІК)

Про це інформує адміністрація КП «Водоканал м. Ужгород».

Бригадою дiльницi експлуатації водовідведення, протягом дня проводитимуться ремонтні роботи по вулиці Замковій, в районі будинків №2-4.

В зв’язку з цим, тимчасово, протягом проведення робіт, буде перекрито автомобільний рух по даній вулиці. Проїзд буде відновлено до звичайного режиму одразу ж по завершені робіт.

Також проводитимутсья аварійно-відновлюальні роботи на водопровідній лінії по вулиці Цегольнянській, в районі будинків №2-4.

В зв’язку з цим, тимчасово, протягом виконання робіт, можливі перебої водопостачання в районі вулиць Цегольнянської та Високої (початок вулиці).

Водопостачання буде відновлено до звичайного режиму одразу ж по завершенні робіт. Орієнтовно, їх планується завершити до 12:00.

Протягом дня проводитимутсья аварійно-відновлюальні роботи на водопровідній лінії по вулиці Собранецькій, в районі будинку №152.

В зв’язку з цим, тимчасово, протягом виконання робіт, можливі перебої водопостачання у вищевказанному будинку, в будинках у районі ДОСААФ і по вулиці Сріблястій (будинки №1 та №1а). Водопостачання буде відновлено до звичайного режиму одразу ж по завершенні робіт.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *