На берегівському виконкомі сварились через воду (ФОТО)

виконком30 квітня о 9.00 розпочалося засідання виконавчого комітету Берегівської міської ради з участі 19 його членів. До порядку денного було включено 55 основних питань та 4 – додаткових. Засідання виконкому почалося з хвилини мовчання у пам’ять відомого культурного і спортивного діяча, почесного громадянина міста – Юрія Гецка.

Першими розглядали звіт про виконання міського бюджету за 1 квартал та зміни д міського бюджету. Про ці фінансові питання доповідала Ольга Андришин.

Так, члени виконавчого комітету схвалили звіт по доходах в сумі 20380, 6 тис. грн., по видатках в сумі 20933, 6 тис. грн. та подати на розгляд сесії міської ради для затвердження. Профінансовано в повному обсязі зарплати, рахунки за енергоносії, інші соцвиплати. Через минулорічну заборгованість частково профінансовано харчування дітей у ДНЗ і школах. Заборгованість по загальному фонду – 915, 9 тис. грн., по субвенціях – 420, 6 тис. грн., по спецфонду – 1547, 9 тис. грн.

Далі членам виконкому Берегівської мерії Андрій Фечора інформував про переможця конкурсу на перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування «вул. Мужайська – п-кт Геологів (через вул. Кутузова)» — ТДВ «»Берегівське АТП — 12137». Також буде оголошено повторний подібний конкурс на маршрути «вул. Мужайська – Чопівка через Затишне, вул. Суворова, ЗОШ № 10 (Кільцевий)», «вул. Мужайська – залізничний вокзал ч\з вул. Сечені». Опісля пакетним голосуванням підтримано ряд соціальних, архітектурних, земельних та комунальних питань.

Та найбільше обговорень отримали 4 додаткові проекти рішень. Перше питання стосувалося встановлення на вул. Суворова дорожнього знаку «головна дорога». Далі Олексій Радіонов зачитав пропозицію від правоохоронних органів щодо створення одностороннього руху по вул. Рожошкерт у період з 8.00 до 16.00. Деякі члени виконкому пропонували, аби відповідні служби розібралися з паркуванням авто у районі ринку та затвердити односторонній рух по вул. Тіноді. А далі хвилю реплік та емоцій викликало ситуація, коли мешканці багатоповерхівок  № 105 і 107 на вул. Мужайській самовільно перекрили з допомогою бетонних блоків проїзд. Таким чином утворилися дві ворогуючі сторони.  Прихильники перекриття мотивують свої дії тим, що існує загроза калічення дітей через водіїв, які проїжджають повз їхній будинок. Ще прихильники підтримують варіант облаштування шлагбауму. Інші ж переконують, що їздять між будинковими дорогами лише мешканці багатоповерхівок і якість покриття не дозволяє пересуватися на великих швидкостях, а конкретних випадків травмування дітей не пам’ятають. До того ж були випадки, коли спецавтомобілі (швидка, пожежна, таксі) заїжджали зі сторони будинку № 105 і не мали змоги розвернутися, що створювало реальну загрозу для людей, які потребували допомогу. Вони пропонують демонтувати блоки, а натомість встановити «лежачих поліцейських» та відповідні дорожні знаки про житлову зону. Наразі ж члени виконкому схвалили рішення про заборону самовільного встановлення засобів перешкоджання руху без дозволу відповідних служб та виконкому міської ради. Тож, бетонні блоки залишаються до наступного виконкому, коли буде схвалено рішення, що задовольнить обидві сторони.

Досить несподівану пропозицію на розгляд членів виконкому висунув Чаба Пейтер, який ініціював стоврення спеціальної комісії для перевірки роботи, зокрема тарифікації, ТзОВ «Водоканал Карпатвіз», адже, на його думку, ціни порівняно завищені. Очільник водоканалу Йосип Галайда підтримав цю ідею, однак нагадав, що Берегово єдине на Закарпатті має цілодобове водопостачання та вже четвертий рік підряд визнається найкращим в Закарпатській області. Також пан Йосип зазначив, що у комісію потрібно включити члена від угорського партнера та прокуратури. Адже відомо, що часто найбільшими боржниками є приватні підприємці, які навіть після відключення водопостачання та водовідведення за борги самовільно поновлюють доступ до міської води. Тож, члени виконавчого комітету підтримали пропозицію про створення комісії у кількості 5 осіб, а її якісний склад буде погоджено у робочому режимі.  На цьому збори було завершено. Нагадаємо, сесія міської ради відбудеться 8 травня.

beregszasz.com.ua

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *