На Берегівщині створили водну карту України (ФОТО)

28-го червня 2014 року відбулися  заходи з відзначення Дню Дунаю, що проходили в селі Квасово.

Захід розпочався з розмалювання карти, ідея якої полягає у прагненні показати цілісність та єдність української держави, об’єднаної річками. Розмір карти 3 на5 м. Діти замальовували та підписували річки, а також намалювали відповіді на питання організаторів щодо історичної, культурної та географічної специфіки всіх куточків країни за що відповідно отримували подарунки. Карту України повісили на стіні місцевої школи.

Після відкрили алею Небесної сотні. Це ще весною цього року було висаджено мешканцями села Квасова 100 сакур та 50 червоних дубів на вшанування пам’яті Героїв Небесної сотні. Заучасті місцевого священика було освячено меморіальний камінь алеї та віддано шану Героям запаливши свічки пам’яті.

Завершальне дійство відзначення Дня Дунаю було відкриття та освячення бювету питної води, збудованої силами мешканців села за технічної допомоги проекту Європейського Союзу. Як повідомив сільський голова Квасова Василь Губань, це тільки перший крок розбудови централізованого водопостачання та водовідведення населеного пункту.

Довідка: День Дунаю є спільним пан-європейським заходом, який відзначається щорічно в 14 країнах басейну річки під егідою Міжнародної комісії з захисту р. Дунай.2014 рік є ювілейним, коли країни басейну Дунаю відзначають 20 річчя з часу підписання Конвенції з захисту р. Дунай, яка створила передумови для посилення співробітництва між країнами щодо охорони і використання водних ресурсів та 10 річчя святкування Дня Дунаю. День Дунаю в Україні традиційно святкують в басейні Тиси, оскільки Тиса є притокою Дунаю.

beregszasz.com.ua

карта2 карта

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *