Categories Новини

На Берегівщині створили мобілізаційну групу

11 серпня  2014  року при першрому заступнику голови Берегівської райдержадміністрації  проведено засідання тимчасової робочої групи з розгляду проблемних питань, які виникають у мешканців району, пов’язаних із частковою мобілізацією.

 В ході засідання  робочої групи було прийнято рішення звернутися до небайдужих мешканців Берегівського району з листом наступного змісту:

До уваги небайдужих мешканців Берегівського району

Відповідно до розпорядження голови Берегівської  районної державної адміністрації 05.08.2014 № 259створено  тимчасову робочу  групу з розгляду проблемних питань, які виникають у мешканців району, пов’язаних із частковою мобілізацією.

Сьогодні наша держава переживає важкі часи.   У таких складних умовах, як ніколи важливо зберігати витримку, спокій, виваженість, мудрість,   приймати обдумані та збалансовані рішення.

Зважаючи  на те що Берегівський район входить до прикордонної зони, для уникнення поширення різного роду слухів, провокацій, що можуть призвести до дестабілізації ситуації  в районі, просимо  всіх не байдужих мешканців Берегівського району   повідомляти  відповідні органи про факти прибуття та перебування на території сільських(селищної) рад  підозрілих осіб.

Робочою групою буде проведена відповідна робота з метою недопущення провокацій на території Берегівського району.

Про  всі виявлені порушення просимо  телефонувати за цілодобовими номерами:

УМВС – 4-25–02 (чергова частина);

СБУ – 4-33–47 (чергова частина);

Берегівська райдержадміністрація 2-32-53

БерегівськаРДА

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *