Categories Новини

На Берегівщині депутати “гасять” людське невдоволення мобілізацією

1 серпня у великому залі Берегівської районної ради було скликано двадцять другу (позачергову) сесію районної ради VІ-го скликання з участі 41 депутата. 

 На початку засідання голова райради Олена Шедер запропонувала присутнім депутатам та запрошеним вшанувати скорботною хвилиною мовчання пам’ять жертв авіакатастрофи пасажирського літака Малазійських авіаліній над Донеччиною і загиблих у зоні АТО.  Голова райради також представила нового очільника СБУ Берегівщини Олега Гаврилова та подякувала волонтерам за збір коштів для військових.

Опісля військовий комісар Берегівщини Олег Парада інформував про хід третьої хвилі мобілізації. Пан Парада спростував чутки про нібито нічні свавілля працівників військкомату, велику кількість повісток на кожне село і відправляння військовозобов’язаних у зону АТО буквально на другий день. Олег Парада наголосив, що Бергівський ОМВК діє виключно згідно із законам України та виконує накази керівництва країни. Аби уточнити чи отримати офіційну інформацію можна цілодобово телефонувати у військкомат за номерами: чергового військкомату 2-20–12 чи робочим телефоном начальника військкомату 2-31–19. Також військовий комісар відповів на питання деяких депутатів.Зокрема, що з Берегівського району у різних військових частинах службу несуть 80 чоловік. А щодо загиблих, то наразі це один наш герой – Роланд Попович,
Начальник Берегівського РВ УМВС Микола Куриця доповів депутатам про блокування автошляхів протестувальниками проти часткової мобілізації. Головний міліціонер Берегівщини попросив сільських голів, народних обранців співпрацювати з правоохоронними органами, аби уникнути провокацій. Нагадав, що рішення медкомісії можна оскаржити та пройти ї заново у державній установі. На його думку, потрібно надавати стурбованих мешканцям достовірну та чітку інформацію про хід мобілізації. Також міліція відстежує кількість жителів сходу, що зараз відвідують Берегівщину. І інформація про навалу переселенців з Донеччини та Луганщини є чутками. Часто ці люди є родичами мешканців наших краян.

На засіданні сесії, зважаючи на настрої серед громадян, зачитали звернення депутатів Берегівської районної ради до Президента України та Верховної Ради України щодо проведення третьої хвилі мобілізації. Після цього депутати райради проголосували проекти рішень порядку денного, а саме «Про визнання переможця концесійного конкурсу та затвердження проекту договору концесії об’єктутеплопостачання — котельні Берегівської центральної районної лікарні», «Про внесення змін до Програми допомоги соціально незахищеним верствам населення району «Турбота» на 2013–2014 роки», «Про внесення змін до Програми економічного і соціального розвитку Берегівського району на 2014 рік»,  «Про внесення змін до рішення 17-ої сесії районної ради VІ-го скликання від 31 січня 2014 року № 332 «Про районний бюджет на 2014 рік» (зі змінами від 01 квітня та 13 червня 2014 року)».

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *