На базі закарпатських підрозділів Правого Сектору утворено новий батальйон

Про йдеться у спільній заяві командирів 1 ОШР ДУК ПС, спецпідрозділу «Сонечко» і 1-го ЗБ ДУК ПС «Закарпаття».

Бойовим підрозділам ДУКу зовсім нецікаві чвари верхівки ПС. Ми — воїни і мусимо захищати свою країну та народ — як від москалів, так і від режиму внутрішньої окупації. Ми з першого дня назвали себе Добровольчим Українським Корпусом Правий Сектор, і цю назву освятили в боях власною кров’ю та подвигами загиблих побратимів. Ми продовжуємо боротьбу, розпочату на Майдані, і продовжену на Донбасі.
Задля цього, на основі 1 ОШР ДУК ПС, спецпідрозділу «Сонечко» і 1-го ЗБ ДУК ПС «Закарпаття», за спільним рішенням командирів цих підрозділів створено Добровольчий Батальйон Спецпризначення Правий Сектор “Захід”..
Місце розташування штабу новоствореного батальйону — місто Ужгород, його командиром за одноголосної підтримки призначено Друга Да Вінчі, начштаба — Друга Горошка. Частина особового складу ДБС ПС «ЗАХІД» продовжує воювати із сепаратизмом на Донбасі, ще певна частина розвертає свою діяльність у боротьбі з антинародним режимом на Закарпатті. Два подібні батальйони вже у найближчі дні будуть створені в інших областях України. Мета їх створення: бойові дії у зоні так званої АТО, боротьба з сепаратизмом та корупцією на теренах усієї України, здобуття УССД, протидія режиму внутрішньої окупації.
Усі патріоти України, хто вважає себе «правосєком» і готовий стати до лав борців за Вільну Україну – приєднуйтесь!
В ЄДНОСТІ СИЛА!!! СЛАВА НАЦІЇ! СМЕРТЬ ВОРОГАМ!

пс3


Telegram @trybuna - новини у смартфоні

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ


Telegram @trybuna - новини у смартфоні

РЕКЛАМА

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.