Митник з “Тиси” відмовився від хабара

Сьогодні, на митному посту «Тиса», зафіксовано спробу дачі неправомірної вигоди працівнику Закарпатської митниці ДФС. Українець пропонував інспектору митниці 2000 гривень.

Таким чином, чоловік намагався вирішити питання щодо перевезення без сплати митних платежів товари (миючі засоби, пральний порошк) у кількості, що перевищує неоподатковану норму та не складання протоколу про порушення митних правил. Від нагороди інспектор Закарпатської митниці ДФС відмовився.
Даний факт був зафіксований співробітниками УВБ ГУ ДФС у Закарпатській області спільно з керівництвом Закарпатської митниці ДФС в рамках проведення профілактичних заходів, спрямованих на попередження, виявлення та фіксацію можливих протиправних дій співробітниками територіальних органів ДФС, а також недопущення ввезення на територію України товарів без сплати відповідних податків та платежів на митному територію України.
На даний час на митному посту «Тиса» Закарпатської митниці ДФС співробітниками УВБ ГУ ДФС у Закарпатській області із залученням оперативно-слідчої групи Ужгородського РВП ГУНП в Закарпатській митниці проводяться першочергові заходи з документування неправомірних дій громадянина України та буде вирішено питання, щодо притягнення до кримінальної відповідальності передбаченої статтею 369 КК України «Пропозиція, обіцянка або надання неправомірної вигоди службовій особі».
– Це дуже позитивний приклад, це демонстрація позитивних змін, які відбуваються, перш за все у свідомості працівників. Цього працівника буде премійовано, адже він не просто відмовився від неправомірної винагороди, він на власному прикладі продемонстрував, що митник може чесно виконувати свою роботу і працювати на благо держави, в такі дії мають заохочуватись, – зазначає Володимир Колесніков, начальник Закарпатської митиниці ДФС.
ДФС у Закарпатській області

habar habar2

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *