Минулого тижня майже три тисячі закарпатців захворіли на ГРВІ

Як повідомила завідувач відділу епідеміологічного нагляду (спостереження) та профілактики інфекційних захворювань Закарпатського обласного лабораторного центру МОЗ України Вікторія Тимчик за період з 11.11.2017 по 17.11.2017 в області спостерігалася низька інтенсивність епідемічного процесу з грипу та гострих респіраторних інфекцій – показники захворюваності знаходилися нижче епідемічного рівня на всіх адміністративних територіях.
Загалом, до закладів охорони здоров’я із ознаками респіраторних інфекцій звернулося 2 959 осіб, показник захворюваності становить 234,9 на 100 тис. населення, та є нижчим за епідемічний поріг на 36,6%. Респіраторні інфекції, що виникли у дітей, складають 66% від усіх зареєстрованих випадків.
На минулому тижні найвища захворюваність на ГРІ зареєстрована серед дітей віком до 4 років – 937 на 100 тисяч дитячого населення цієї вікової групи. Зросла кількість звернень за медичною допомогою з приводу респіраторних інфекцій серед підлітків (на 17,5%) та людей похилого віку (на 33,9%.
Кількість госпіталізованих з приводу респіраторних інфекцій в порівнянні з попереднім тижнем зменшилася із 161 до 124 осіб. За даними вірусологічного моніторингу, серед хворих підтверджена циркуляція РС- вірусів та парагрипу. В області триває щеплювальна кампанія проти грипу.
В Перечинському, Ужгородському, Мукачівському, Хустському, Виноградівському районах та м.Ужгород з початку сезону захворюваності вакцинована 821 особа в т.ч. 280 дітей.

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *