“Минай” із ганьбою вилітає з Прем’єр-ліги через нефутбольні справи

“Минай” із ганьбою вилітає з Прем’єр-ліги через нефутбольні справи

Після вчорашніх подій можна стовідсотково сказати, що у команди є серйозні проблеми.

Перед матчем

Дуже важко зрозуміти, що ж сталося перед самою грою. За день до гри почала поступати інформація про пристрасну увагу до матчу “Минай” – “Шахтар” у букмекерських конторах. Зокрема це стосується азійського напрямку. Зокрема було зафіксовано багато ставок на фіксований результат – 0:4, а також на перемогу “Шахтаря” із загальною перевагою у 3,5 голи.

Проте не зрозуміло, яке відношення ці аномальні ставки мали відношення до футболістів “Минаю”? Або ж виходить дивно, що футболісти клубу не бажають виходити на футбольне поле через ситуацію у букмекерських конторах.

40 хвилин до гри, а “Минаю” ще немає на стадіоні НСК “Олімпійський”. На власному автомобілі приїхав лише наставник команди Микола Цимбал. Від делегата матчу лунає інформація – гри не буде.

Вже через 10-хвилин на стадіон заїжджає автобус із футболістами “Минаю”, гравці виходять у підтрибунне приміщення і закриваються у роздягальні. Протоколу матчу зі складом закарпатський клуб не надав. Розмовляти з офіційними особами матчу ніхто не бажає. Футболісти сваряться між собою.

З’являється інформація, що двоє футболістів вмовляють інших своїх колег не виходити на поле. Деталей такого поступку ніхто не розголошує, так само як і імена цих футболістів. Після довгих криків до делегата матчу виходить асистент Цимбала Владислав Микуляк і каже – хлопці будуть грати.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *