Микола Тищенко забезпечив обрання представника “Команди Андрія Балоги” головою Мукачівської райради

Микола Тищенко забезпечив обрання представника  “Команди Андрія Балоги” головою Мукачівської райради

Михайло Лабош став головою Мукачівської районної ради

Обрання проходило в рамках пакетних домовленостей нардепа Миколи Тищенка та представників новоутвореної більшості в Закарпатській обласній раді у складі “Слуг народу”, “ОПЗЖ”, “Команди Андрія Балоги”, “За Майбутнє” та “КМКС”. 

Раніше голову обрати не було можливості, адже з 42 депутатів Мукачівської райради 21чоловік  складало об’єднання «Слуга народу» –  «Батьківщина» – «Рідне Закарпаття».  Стільки ж було у «Команди Андрія Балоги», «За Майбутнє», «ОПЗЖ» (теж 21 депутат).

Раніше голова Закарпатської облради Олексій Петров лобіював  на посаду голови райради представника “Батьківщини” Михайла Ланя. Тепер партія “Слуга народу” віддала голоси представнику “Команди Андрія Балоги” Михайлу Лабошу.

Відповідне рішення було прийняте сьогодні 25 червня, на черговому засіданні Мукачівської районної ради.

На сесії були присутні 28 депутатів із 42. Від фракцій “Рідного Закарпаття” та “Батьківщини” з’явилося по одному депутату. Головував на засіданні представник “Рідного Закарпаття” член тимчасової президії Лукеча Юрій.

Так, шляхом таємного голосування депутати Мукачівської районної ради головою обрали Михайла Лабоша, депутата від партії “Команда Андрія Балоги”. За його кандидатуру проголосували 25 депутатів із 28, які взяли участь у голосуванні.

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *