Мукачівця, звинуваченого у розповсюдженні наркотиків, взято під варту

Мукачівця, звинуваченого у розповсюдженні наркотиків, взято під варту

Погодившись із доводами прокурора Закарпатської обласної прокуратури, суд змінив запобіжний захід одному з учасників злочинного угрупування з Мукачева, яке займалося збутом психотропних речовин. Підозрюваного взято під варту в залі судового засідання.

Нагадаємо, його та ще чотирьох фігурантів викрили у липні цього року у ході спільної спецоперації прокуратури, СБУ та поліції Закарпаття. Під час обшуків у помешканні, яке чоловіки орендували в Ужгороді, виявлено метамфетамін та значну суму готівки в національній та іноземній валютах. У ході проведення негласних слідчих дій правоохоронці зафіксували і неодноразові факти збуту закарпатцями психотропів.

Вказаного організатора групи, якого підозрюють у вчиненні злочину, передбаченого ч. 3 ст. 307 КК України, влітку було взято під варту з можливістю внесення 3 млн 152 тис. грн застави.

На той момент чоловік вже був фігурантом іншого кримінального провадження, де обвинувачується в організації каналу розповсюдження наркотичних та психотропних речовин на території області. Їх з поплічником було взято під варту з можливістю внесення застави – 440,5 тис. грн і 352 тис. грн відповідно.

В обох випадках кошти були сплачені. Однак лідер злочинного угрупування порушив покладені на нього зобов’язання, що стало приводом для подачі клопотання про зміну запобіжного заходу. Особу взято під варту, а кошти в розмірі майже 800 тис. грн стягнуто в дохід держави, повідомляє пресслужба Закарпатської обласної прокуратури.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *