Мукачівці воюють з американським мільярдером-забудовником (ФОТО)

Буквально на днях мешканці вулиць Каменського, Бурчі та прилеглих дізналися, що на їх городах виросте цілий мікрорайон. Свого часу, ще у 2005-у році, земельні ділянки всередині їх кварталу були скуплені, і врешті решт опинилися практично у одного власника – ДП “Стар” та ДП “Тиса”, які належать американському мультимільйонеру мукачівського походження Алексу Ровту.

ровт

Як усі ви знаєте, останнім часом він активно цікавиться нерухомістю як у Сполучених Штатах, так і на Закарпатті. Проте своїми планами він ділиться неохоче. Принаймні про те, що у дворах приватних будинків з’явиться цілий мікрорайон у 180 квартир, мешканці узнали тільки тоді, коли для облаштування проїзду розвалили один з будинків по вул. Каменського, 14. Коли працював екскаватор, розповідають люди, стіна будинку обвалилася у сусідній двір. Пенсіонер похилого віку ледь не дістав інфаркт.

Отже, мешканці навколишніх приватних будинків запросили комісію з будінспекції, якій висловили своє незадоволення нововиявленому сусідству. Був і представник забудовника, який виклав свою позицію. Найбільше обурює людей той факт, що з ними ніхто не радився: “Якщо б ми знали, що там буде багатоповерхівка, нізащо не купили би тут будинок. Хати у нас саманові, як почнеться будівництво, вони потріскають…” Представник забудовника дав усім зрозуміти, що громадське обговорення – це робота влади, на те ми її і обрали, а будінспекція сказала, що генплан міста пройшов громадське обговорення, ніяких претензій не було. Як розгортатимуться події далі, залежить від громади. На разі люди налаштовані не пропускати будівельну техніку на майданчик…

Наша справа”

ровт4

ровт2ровт6 ровт3 ровт5
НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *