Мукачівці не вірять у майбутнє “лузерного” МДУ

Мукачівці не вірять у майбутнє “лузерного” МДУ

На даний момент наш вуз МДУ у рейтингу вузів україни посідає аж 187 місце – так з цим конче необхідно щось робити! Дипломи цього вузу краще ніде не показувати – аналогія з Поплавським – роботодавці таких спеціалістів не беруть! – про це у спільноті Мукачево.Так пише Владислав Піров.

Пригадую не так давно була не одоразово не приємна ситуація з професійно-технічною освітою яка у місті можна сказати успішно ліквідовується тепер таке відео… Є якась внятна позиція що до освіти? Скільки нових факультетів буде відкрито? Скільки висококласних спеціалістів викладачів буде запрошено? Яка стратегія? Що з старими кадрами буде коли усім явно зрозуміло що за такого керівництва вуз не вкращому образі і балів місту не додає – які зроблені висновки?

Інша важлива позиція влада міста намагається з студентів зробити спеціалістів з трудової робітничої сфери: тих же інженерів та інших спеціальностей, котрі будуть працювати на ніби благо міста І тут у мене виникає просте запитання за скільки? Справа в тому що всі більш-менш потужні підприємства орієнтовані на випуск продукції за кордон платять копійки і зараз у них дефіцит кадрів! Така опіка про людей? Тільки всі забули, що підприємства отримують розрахунки у валюті а робітникам платять в гривні і всю інфляцію люди платять з особистих зарплат то де справедливісь? Де зарплати хоч по 1000 євро? Де Профспілка?Медицина? Яке майбутнє у студентів? Працювати за дарма? – риторично запитує Владислав Піров.

http://

1 Comment

  1. как можна верить аферистам ?
    как можна верить молодому меру, которий начал свою карьеру с обмана, до сегодня он без висшего образования , с какимто американским пТУ, и ето молодоє создание берется поучать тупих корупционеров, которие никогда уже не смогут мислить по новому как вийти из пропасти, мду ето пропасть,ето яма
    жаль такой вуз загубили случайние остапи Бендери и Соньки золтие ручки

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.