Мукачівці дорікають меру за затоплені вулиці

Мукачівці дорікають меру за затоплені вулиці

Відповідне звернення меру Мукачева на свої сторінці у соцмережі Facebook опублікував користувач Михайло Голодняк.

“Шановний Андрій, влітку минулого 2018 року під час мого візиту до вас на прийом Ви обіцяли що на 2019 рік буде закладено в бюджет кошти на вирішення проблеми водовідведення дощової води з проїжджої частини. Ваші «спеціалісти» на своєму INFINITY побоялись проїжджати затоплену частину дороги. І це було в літку. Тепер стан дороги нагадує озеро(можна побачити на фото) яке при мінімальному морозці обчісує дно та бампер автомобіля.
Прохання надати зворотній звязок та повідомити про плани щодо даного питання”, – йдеться у повідомленні.

Водночас, у місцевому Управління міського господарства повідомили, що у зв’язку з несприятливими погодніми умовами Мукачівським міським комунальним підприємством “Ремонтно-будівельне управління” проводяться роботи по очистці доріг та тротуарів від снігу, де задіяно 6 одиниць техніки. В разі потреби буде задіяно додаткові одиниці снігоприбиральної техніки.

“Для прибирання прибудинкових територій багатоквартирних житлових будинків ТОВ “І.Т.В.Сервіс Плюс” забезпечено снігоочисними лопатами та віниками 39 двірників. На всіх дільницях є сипучі матеріали (сіль, пісок) для очистки льоду, а також в роботі задіяно снігоприбиральний трактор для очистки внутріквартальних проїздів”, – йдеться у повідомленні.

Також зазначено, що ТОВ “АВЕ-Мукачево” інформує, що роботи по очистці вулиць міста від снігу було розпочато о 04:00 год., де було задіяно 55 робітників. З метою забезпечення належного стану доріг та тротуарів міста, друга зміна по прибиранню вулиць розпочнеться о 14:00 год. Після закінчення вище вказаних робіт буде проведено підсипку сіллю.

Повідомляє pershij.com.ua

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *