Doc.ua запис до лікаря

Мукачівський державний університет під загрозою ліквідації (ВІДЕО)

Мукачівський державний університет під загрозою ліквідації (ВІДЕО)

МДУМОН планує об’єднати вищі навчальні заклади у межах регіону. Про це заявила міністр освіти і науки України в ефірі телеканалу Еспресо.TV. За словами чиновниці, немає іншого виходу, як укрупнення вищих навчальних закладів.

“Для того, щоб об’єднати ВНЗ, треба обов’язкова постанова Кабінету міністрів, тому, що ВНЗ – це об’єкти державної власності і вони управляються з Міністерства освіти і науки України.  Але я заперечую такий підхід, коли ВНЗ, які приєднують, нічого про це не знають. Треба проводити консультації зі студентами і викладачами та пояснювати їм їхню долю, тому, що інакше в них виникає тривожність, що вони опиняться на вулиці”, – наголосила міністр під час ефіру на телеканалі Еспресо.TV.

“Спочатку у людей є тривожність і вони бояться змін, але в нас немає іншого виходу, як іти на такі укрупнення та злиття вищих навчальних закладів. Я думаю, в майбутньому ми маємо створити міцні регіональні ВНЗ, щоб зміцнити слабкі, яких налічується велика кількість, як для нашої території та кількості населення. Коли вони об’єднають свої зусилля, то вони стануть сильнішими”, – зазначила Лілія Гриневич.

Думаємо, що студенти та викладачі Мукачівського державного університету від зміни статусу тільки виграють, адже вони представлятимуть та отримуватимуть дипломи досить престижного Ужгородського національного університету.

Doc.ua запис до лікаря
НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

2 відповіді до “Мукачівський державний університет під загрозою ліквідації (ВІДЕО)”

  1. однозначно виграють студенти, інша справ професори та викладачі, яких там більше аніж потрібно, так як ганебна практика влаштуватися у виш на роботу по блату на 0.25 ставки, це система, яка має негативні наслідки, позаяк треба скорочувати цей персонал, а вони усі свого часу платили за свої четвертину ставки через педагогічний стаж, цю категорію викладачів зарплата взагалі не цікавила. так як в процесі навчального року зароблялися шалені гроші за рахунок студенства під час сесій та написанні дипломних та магістерських робіт.

  2. правильна і слушна думка міністра Гриневич.
    Неймовірна кількість вишів в Україні, які давно уже не виконують свої основні функції -надавати якісну вищу освіту, студентам. З роками деякі виші перейшли на торгові шпальта, де в черзі стоять неуки за дипломами, де викладачі стали корупціонерм=ами і хабарниками, які за гроші не надають знання а власно збагачуюються, зловживаючи своїм положенням!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *