Мукачівський суд розглянув справу про п‘яне водіння свого ж судді

Мукачівський суд розглянув справу про п‘яне водіння свого ж судді

А СУДДІ ХТО?!

10 січня 2020 року на сайті :
https://mkm.zk.court.gov.ua/
в розділі “список автопризначених справ” Мукачівського міськрайонного суду з’явилась справа №303/81/20 (головуючий: суддя Гейруш В.Б.) про особу, яка притягається до адміністративної відповідальності за керування транспортного засобу в стані алкогольного сп’яніння.
Ним виявився суддя-п’яниця Мукачівського міськрайонного суду — МОНИЧ ВОЛОДИМИР ОЛЕКСІЙОВИЧ!
Замість того, щоб бути прикладом неухильного додержання вимог закону і принципу верховенства права, присяги судді, а також дотримання високих стандартів поведінки з метою зміцнення довіри громадян у чесність, незалежність, неупередженість та справедливість суду, сам суддя Монич В.О. є злісним порушником законодавства і сам нехтує нормами моралі та кодексом поведінки.
Яке моральне право має цей горе-суддя іменем законів України щоденно приймати рішення та вирішувати долі людей?

Нагадаємо, що це тот “визначний” суддя Мукачівського міськрайонного суду, який ще в далекому 2007 році заборонив голові Верховної Ради підписувати прийнятий 12 січня 2007 р. закон “Про Кабінет Міністрів України”.

Суддя Монич В.О. стає черговим прикладом системного порушення законодавства та загальноприйнятих правил етики поведінки, поповнюючи ряди суддів порушників, суддів, які дискредитують честь мундира!

В свій час суддею Мукачівського міськрайонного суду Носовим В.В. розглядалась аналогічна адміністративна справа щодо діючого на той час судді Ужгородського міськрайонного суду – Ротмістренко Михайла Володимировича, який доволі часто схилявся до такої ж поведінки зловживання спиртним. Наразі Ротмістренко М.В. звільнено, а справу суддя Носов В.В. «успішно» закрив, у зв’язку з закінченням строків давності.

Невже у випадку судді Монича Володимира Олексійовича у справі №303/81/20 результат правосуддя буде той же ?!

Цю ганебну практику негайно потрібно викорінювати на законодавчому рівні, коли самі горе-судді іменем держави Україна, будучи правопорушниками, ще й провадять правосуддя в Україні!

Скандальновідомий суддя з Мукачева знову в епіцентрі подій (документ)

P.S. З неофіційних джерел є відомим той факт, що даний суддя вочевидь давно зловживає оковитою, причому, навіть, на роботі, однак після кожного чергового зриву, йде на лікарняний і є постійним пацієнтом інтенсивної терапії у міській центральній лікарні.

Коротка довідка: в цьому ж мукачівському суді працює ще один суддя -перевертень Михайло Пак, якого затримано на хабарі прямо в кабінеті судді, наразі вирок повинен винести
Вищий антикорупційні суд України
https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=2571048523009019&id=526437544136804

Народна Рада Мукачева

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *