Мукачівську міськраду запідозрили у незаконному зборі персональних даних громадян (документ)

На прохання небайдужих мукачівців газета “Трибуна” зробила запити на ім’я Мукачівського міського голови Андрія Балоги, які стосуються використання персональних даних громадян міста.

У першому запиті видання просить надати інформацію наступного змісту:

Які рішення Мукачівської міської ради є правовою основою функціонування автоматизованої системи зберігання, розгляду та обігу документів ДОК ПРОФ?
На якому носії інформації зберігаються оцифровані копії документів, які приймаються працівниками ЦНАПу: сервер, інтернет, диск, флешка, тощо? Чи є цей носій інформації власністю міської ради, чи перевірений уповноваженими органами державної влади і сертифікований як надійне і безпечне місце зберігання інформації? Чи захищений цей носій від втрат, крадіжок, витоку, несанкціонованого копіювання персональних даних і документів заявників?
Яка структура автоматизованої системи зберігання, розгляду та обігу документів ДОК ПРОФ? Які бази даних, інформацію, відомості він містить? Яке джерело їх наповнення?
Чи зареєстрована дана автоматизована система зберігання, розгляду та обігу документів ДОК ПРОФ як база персональних даних?
Який підрозділ ради та хто персонально здійснює адміністрування автоматизованої системи зберігання, розгляду та обігу документів ДОК ПРОФ? Скільки працівників Мукачівської міської ради мають до неї доступ? Яким чином отримується доступ до цієї системи? Чи використовується для входу в систему ключ ЕЦП?
Хто з працівників Мукачівської міської ради персонально відповідальний за збереження і захист інформації, наявної в автоматизованій системі зберігання, розгляду та обігу документів ДОК ПРОФ? Який регламент роботи з ДОК ПРОФ і ким він затверджений?
У другому – редакція запитує Мукачівського міського голову:

На якій підставі і за чиєю вказівкою працівники відділу планування доходів бюджету фінансового управління Мукачівської міської ради, які не є працівниками контролюючих органів здійснюють функції адміністрування податків і зборів, контроль за своєчасністю і повнотою їх сплати, тощо?
Хто визначав графік і план “перевірок” фізичних та юридичних осіб на предмет повноти та сплати/несплати податків і зборів? Вони формувалися випадково чи існувало певне замовлення?
Кого вже було “перевірено” і хто є на черзі? Які критерії для потрапляння в “чорний список”?
Чи мають працівники відділу планування доходів бюджету фінансового управління Мукачівської міської ради право на формування і використання баз персональних даних, чи захищені такі бази даних від доступу сторонніх осіб, в т.ч. шахраїв, чи зареєстровані такі бази даних в реєстрі баз персональних даних, в порядку визначеному ЗУ “Про захист персональних даних”?
Чи не вбачаєте Ви корупційних складових і перевищення повноважень у зносинах посадових осіб місцевого самоврядування з фізичними та юридичними особами по питаннях, які знаходяться поза межами їх компетенції (відносяться до сфери регулювання Державної фіскальної служби) і не передбачені законодавством (посадова особа може діяти виключно в межах повноважень, визначених законодавством)?