Мукачівські поліціянти люблять затягувати обідню сієсту (відео)

Мукачівські поліціянти люблять затягувати обідню сієсту (відео)

Члени ГО “Сила вільних людей” та громадськість прийшли до начальника Мукачівського відділку поліції Рябінчака Василя Васильовича  на прийом громадян у післяобідній час, але його не було на роботі. Крім нього в цей час не було і інших представників правоохоронного органу.

Відсутність пана Рябінчака на робочому місці у робочий час нас не здивувала, оскільки його посадовою інструкцією передбачено оперативне реагування, відвідування робочих нарад, відвідування контролюючих органів, органів державної влади та місцевого самоврядування з робочих питань та у робочий час.

Але відсутність на робочому місці його секретаря та 95% особового складу є неприпустимою. На відео добре видно, що ми зайшли у поліцію о 14.10хв. після обідньої перерви, яка закінчилась рівно о 14.00год. Ми б не звернули уваги, та не придали значимості, якби 10-20% особового складу спізнилось на роботу, ну різне буває, але не 95%.

Це відверта неповага до громадян України, які навіть отримуючи мінімальну заробітну плату сплачують з неї податок на утримання в тому числі й працівників поліції, які у робочий час за який отримують оплату праці не працюють, а вирішують особисті питання, сидять по кафетеріях міста та відпочивають, в той час, як платники податку вже давно на робочому місці.

Ми провели у відділку поліції в районі 45 хвилин поки з’ясовували куди поділись начальник та працівники поліції й застали той момент коли працівники поліції почали потихеньку не кваплячись сходитись до робочих кабінетів і це почалось з 14.30год.

Ми все розуміємо, в кожного є особисте життя і різні життєві проблеми й часто обідньої перерви та вільного від роботи часу не вистачає для їх вирішення, але дуже мала імовірність того, щоб у цілого відділку поліції в один день трапились такі життєві обставини.

На нашу думку це показник роботи, або правильніше сказати бездіяльності начальника Мукачівського ВП пана Рябінчака В.В. та відверта неповага до платників податків з яких працівники поліції отримують заробітну плату.

Якщо підлеглі пана Рябінчака дозволяють собі порушувати правила трудового розпорядку та запізнюватись на роботу на 30 хвилин, а сумніву, що це сталося не вперше і не в востаннє в нас немає, то тут виникає запитання до пана Рябінчака:

Якщо пан Рябінчак не в змозі проконтролювати дотримання трудового розпорядку то як Він вирішує складніші завдання покладені на нього особисто, як на начальника Мукачівського ВП, якому підпорядковується Мукачівський районний ВП, Свалявський ВП та Воловецький ВП? А, що коїться там?

 

До речі на запитання, чому слідчими Мукачівського ВП роками не розслідуються справи?

Пан Рябінчак відповів, що слідчі перевантажені роботою, оскільки в кожного слідчого по 120 кримінальних проваджень в роботі, і вони просто фізично не встигають їх вчасно та оперативно розслідувати.

Після перегляду відео Вам стане зрозуміло чому в слідчих накопичується по 120 кримінальних проваджень, а слідчих в Мукачівському ВП в штаті 50 чоловік, а заробітна плата в них понад 10 000 грн в кожного, це зі слів пана Рябінчака, – зазначається у повідомленні ГО “Сила вільних людей”.

Опубліковано Ларисою Шуманською Четвер, 16 листопада 2017 р.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *