Мукачівська міськрада програла черговий суд у справі фінансування профтехосвіти

Мукачівська міськрада програла черговий суд у справі фінансування профтехосвіти

пту27 травня Мукачівський міськрайонний суд, розглянувши адміністративний позов Державного навчального закладу професійно-технічної освіти м.Мукачева, визнав бездіяльність Мукачівської міськради й зобов’язав її прийняти новий бюджет на 2016 рік із врахуванням фінансування цього начального закладу в повному обсязі. Таке фінансування передбачає бюджетний кодекс та Закон про Державний бюджет на 2016 рік.

Мукачівська міськрада подала апеляцію, яку сьогодні (1.09) розглядав Львівський апеляційний адміністративний суд. Своїм рішенням судова колегія відхилила апеляційну заяву Мукачівської міськради й залишила в силі постанову Мукачівського міськрайонного суду.
Нагадаємо, що з початку 2016 року Мукачівська міськрада, грубо порушуючи законодавство, відмовилася фінансувати три розташовані в місті професійно-технічні навчальні заклади (ПТНЗ). У результаті близько п’ятсот чоловік персоналу та двох тисяч учнів залишилися без зарплат і стипендій. У лютому цього року доведені до відчаю дорослі й діти заблокували міжнародну трасу й пікетували Мукачівську ратушу, вимагаючи виконати закон у частині фінансування профтехучилищ. В інших обласних містах області жодних проблем із фінансуванням закладів профтехосвіти не було й немає.
Справа мукачівських професійно-технічних закладів була предметом розгляду судів різних інстанцій, у результаті чого міськрада змушена була розпочати фінансування ПТНЗ з міського бюджету.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *